Problem i log

Moj problem polega na tym ze komp mi sie włacza bardzo długo tzn jak juz wpisze passy na mojego uzytkownika to zanim mi sie otworzy jakis program minie kilka minut. Mysle ze cos sie tu gryzie albo cos sie tak w tray długo uruchamia ze tak mi sie długo wszystko włacza. Prosze napisac co tu jest niepotrzebne i najmniej potrzebne naprzykład czy moge odznaczyc zeby sie iknonka z ATI nie właczala w tray przy starcie kompa

i czy bedzie normalnie grafa działac i to samo z drukarka czy moge odznaczyc zeby sie nie właczało przy starcie . Prosze napisac kazdy przypadek gdzie jest to zbedne lub nawet nie porzedane :slight_smile: z gory thxxxxx

PS. Denerwoja mnie te wpisy

C:\windows\system32\svchost.exe

czemu tyle tego tu jest i co to jest ?

====================================

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

Tym sie nie martw to normalny proces systemowy.

Zoptymalizuj sobie start.

Start => Uruchom => msconfig z zakładki Uruchamianie możesz odznaczyć:

KEMailKb.EXE

hpztsb09.exe

HPWuSchd2.exe

hpotdd01.exe

atiptaxx.exe

NeroCheck.exe

jusched.exe

odk_mcd.exe

SFAgent.exe

DkIcon.exe

Wykonaj optymalizacje systemu takie jak:

checkdisk, pagedefrag, oczyszczanie dysku ze śmieci,oczyszczanie i defragmentacja rejestru, defragmentacja dysku

Opisy sa tutaj => http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=68259

Wyczyść jeszcze sobie oprócz tego tym programem=>

Internet Eraser 2.05, uruchom i w zakladce Browsers i Windows zaznacz wszystkie opcje i kliknij Quick Clean aby opróznić

Nadal nie wiem co sie moze gryźć… jakie programy? Dlaczego jak wezme i klikne ppm na jakis plik z moich dokumentow i wezme kopiuj sie sie komp wiesza w taki sposob ze jak nacisne ctr + alt + delete to mozna tylko uruchomic ponownie lub wylogowac i jak tym menadzerem zadan przsune po pulpicie to takie cienie sie robiom… prosze o pomoc jesli dałem za mało informacji to prosze pisac nadrobie

bycmoze siedzi gdzies jakis syf, daj loga z SILENT RUNNERS

Jak dac z tego loga bo nie mam pojecia ?

Chodzi o Silent Runners. Tak? Jeżeli tak to zajrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 970#459970

UWAGA: Na link do programu klikasz ppm —> Zapisz element docelowy jako… (pisze tak na wszelki wypadek).

serwer

A wykonałeś to co ja poleciłem ?

Instalowałeś sterowniki ? Co robiłeś zanim sie to stało?

PS. I wykonaj to co napisałem wczesniej, w pierwszej kolejnosci checkdisk

Tutaj daje loga z tym co siedzi w kompie … prosze o pomoc