Problem IE/content ie5

ok problem wyglada tak ze nie moge otworzyc zadnego zalacznika.problem podobno lezy w pliku Content.ie5, po zasiegnieciu inf na forach dowiedzialam sie ze powinnam usunac jego zawartosc i juz powinno byc ok. problem w tym ze nadal jest ten sam problem a ja juz nie wiem co robic :frowning: HELP

A z jakiego programu pocztowego korzystasz?

nie korzystam z zadnego.wchodze na poczte ze strony glownej. poza tym po usunieciu tego pliku net mi dziala wolniej i juz nic nie rozumiem

Net działa wolniej bo wykasowałaś Temporary Internet Files i to właśnie jest ten folder Content.ie5, jak IE zapamięta znów odwiedzane przez Ciebie strony mulenie powinno ustać. A z innymi przeglądarkami jest to samo?

nawet jesli mulenie zniknie,to wazniejszym problem jest to ze nie otwieraja mi sie zalaczniki ,wiem ze sa dobrze wgrane bo z innego kompa da sie je otworzyc a z mojego nie… :frowning: zawsze wyskakuje mi komunikat ze IE niemoze znalezc zalacznika lub ze on nie istnieje ;/

niestety tak :frowning:

Mimo że nie używasz Outlook Express, to wejdź w niego > narzędzia > opcje > zabezpieczenia > odptasz nie zezwalaj na otwieranie lub zapisywanie załączników… oraz zablokuj obrazy i inną…

A jakie mają rozszerzenie te załączniki? Od kiedy tak się dzieje?

dzieje sie tak od ok 5 dni,nie otwiera mi sie zaden zalacznik procz obrazow,z ktorymi nie ma problemu.poza tym mam pproblem z koszem i cos mam wrazenie ze to jest powiazane. na ikonce kosza widac ze jest pelny na 12 elementow ale ich nie widac po otwarciu go,moze cos usunelam przypadkiem i jak to przywroce wszystko wroci do normy? tylko jak to zrobic skoro ne widac zawartosci kosza?? :cry:

A masz konto na WP? Też mi się nie otwierają. Na Interii się otwierają.

Możliwe że coś pogrzebali. Napisz do pomocy technicznej.

hmm…nie otwieraja mi sie ani na wp,ani na gazeta.pl :confused: kurde

W WP jesli otworzysz wiadomość z załącznikiem przewiń do dołu tam są załączniki mozesz przeczytać lub zapisać na dysk

eh wiem o tym doskonala.nie moge tego zrobic niestety.gdybym mogla to nie byloby problemu. :frowning: pojawia mi sie kmunikat IE ze nie mozna