Problem IE/content ie5

(Jossie) #1

ok problem wyglada tak ze nie moge otworzyc zadnego zalacznika.problem podobno lezy w pliku Content.ie5, po zasiegnieciu inf na forach dowiedzialam sie ze powinnam usunac jego zawartosc i juz powinno byc ok. problem w tym ze nadal jest ten sam problem a ja juz nie wiem co robic :frowning: HELP

(Heniu133) #2

A z jakiego programu pocztowego korzystasz?

(Jossie) #3

nie korzystam z zadnego.wchodze na poczte ze strony glownej. poza tym po usunieciu tego pliku net mi dziala wolniej i juz nic nie rozumiem

(Heniu133) #4

Net dzia┼éa wolniej bo wykasowa┼éa┼Ť Temporary Internet Files i to w┼éa┼Ťnie jest ten folder Content.ie5, jak IE zapami─Öta zn├│w odwiedzane przez Ciebie strony mulenie powinno usta─ç. A z innymi przegl─ůdarkami jest to samo?

(Jossie) #5

nawet jesli mulenie zniknie,to wazniejszym problem jest to ze nie otwieraja mi sie zalaczniki ,wiem ze sa dobrze wgrane bo z innego kompa da sie je otworzyc a z mojego nie.. :frowning: zawsze wyskakuje mi komunikat ze IE niemoze znalezc zalacznika lub ze on nie istnieje ;/

(Heniu133) #6

(Jossie) #7

niestety tak :frowning:

(Heniu133) #8

Mimo ┼╝e nie u┼╝ywasz Outlook Express, to wejd┼║ w niego > narz─Ödzia > opcje > zabezpieczenia > odptasz nie zezwalaj na otwieranie lub zapisywanie za┼é─ůcznik├│w... oraz zablokuj obrazy i inn─ů.....

A jakie maj─ů rozszerzenie te za┼é─ůczniki? Od kiedy tak si─Ö dzieje?

(Jossie) #9

dzieje sie tak od ok 5 dni,nie otwiera mi sie zaden zalacznik procz obrazow,z ktorymi nie ma problemu.poza tym mam pproblem z koszem i cos mam wrazenie ze to jest powiazane. na ikonce kosza widac ze jest pelny na 12 elementow ale ich nie widac po otwarciu go,moze cos usunelam przypadkiem i jak to przywroce wszystko wroci do normy? tylko jak to zrobic skoro ne widac zawartosci kosza?? :cry:

(Heniu133) #10

A masz konto na WP? Te┼╝ mi si─Ö nie otwieraj─ů. Na Interii si─Ö otwieraj─ů.

Mo┼╝liwe ┼╝e co┼Ť pogrzebali. Napisz do pomocy technicznej.

(Jossie) #11

hmm..nie otwieraja mi sie ani na wp,ani na gazeta.pl :confused: kurde

(mysz 1) #12

W WP jesli otworzysz wiadomo┼Ť─ç z za┼é─ůcznikiem przewi┼ä do do┼éu tam s─ů za┼é─ůczniki mozesz przeczyta─ç lub zapisa─ç na dysk

(Jossie) #13

eh wiem o tym doskonala.nie moge tego zrobic niestety.gdybym mogla to nie byloby problemu. :frowning: pojawia mi sie kmunikat IE ze nie mozna