Problem IE : Flash10b.ocx

(Snayper) #1

Witam. Bardzo często wyskakuje mi problem z dodatkiem Adobe (jak w tytule). Zawiesza mi IE ver.7 co już zaczyna być niepoważnie irytujące. Muszę mieć zainstalowany ten dodatek bo jest po prostu niezbędny(chyba,że ktoś zna "kompatybilny zamiennik" :? ). Jak podziałać z tym ustrojstwem. Z góry dzięki

Swoją drogą jestem jakimś totalnym tłuczkiem....nie mogę wstawić z dysku zrzutu ekranu tego błędu. więcej grzechów nie pamiętam

pozdr.

(Danielm86) #2

Zainstaluj Internet Explorer 8 ewentualnie Operę. Pobierz najnowszy Adobe Flash Player 10 i zainstaluj

(Snayper) #3

coś przeczuwałem,że to może być powód. rozumiem,że przy instalacji spyta mnie czy aby chciałbym importować ulubione itp. z IE7.0? Kiedyś pod Vistą miałem taki motyw z jej seryjną przeglądarką i ...wszystko amba wcięła.

może przekonasz mnie konkretnymi argumentami do Opery? kiedyś używałem Firefoxa wyłącznie ale brak możliwości zainstalowania wszystkich dodatków i pluginów zmusił mnie do powrotu na stare śmieci.

Przepiękny gif! aby niejedną taką boginię poczuć na języku... :stuck_out_tongue:

3m sie