Problem ikonkami na pulpicie

Witam

Mam mały problem z ikonkami i ich wyglądem na pulpicie, niestety z mojej winy. Zaakceptowałem jakąś zmiane (pisało coś o Aktiv Desktop) i teraz moje ikonki na pulpicie są ciągle oświetlone na niebiesko, a wcześniej były to białe napisy pod ikonkami na tle tapety. Można jakoś to zmienić, cofnąć?

Proszę o pomoc

  1. Mój Komputer :arrow: Właściwości :arrow: Zaawansowane :arrow: Wydajność :arrow: Ustawienia :arrow: Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

  2. PPM na pulpit :arrow: Właściwości :arrow: Pulpit :arrow: Dostosuj Pulpit :arrow: Sieć Web :arrow: zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu , lub PPM na pulpicie :arrow: Rozmieść ikony według :arrow: usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

  3. PPM na pulpit :arrow: Właściwości :arrow: Pulpit :arrow: Dostosuj Pulpit :arrow: Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

Witam

Dziekuję za odpowiedź

Ale proszę jeszcze mi powiedzieć co to jest PPM które mam dać na pulpit.

PPM to prawy przycisk myszy.

PPM na pulpicie to kliknięcie prawym przyciskiem myszy na pulpicie.

Dziekuje

Oj ja niemądry, najpierw napisałem potem pomyślałem. Wszystko zrobiłem jak poradził mi urzytkownik ybu. Udało się. Naprawione.

Wiedziałem że można na was liczyć.

Do zobaczenia.

Dodane 12.12.2010 (N) 15:24

Witam

Znowu coś namieszałem z Active Desktop i znowu to samo , czyli podpisy pod ikonkami zrobiłi mi sie na niebiesko. Zastosowałem się do powyższych instrukcji i nic nie pomaga. Tam gdzie mam coś zaznaczyć jest już zaznaczone a tam gdzie odznaczyć - odznaczone. A wykonując ostanie polecenie ikonki przesuwają się do lewej strony pulpitu a po prawej wyskakuje mi moja strona główna.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Dodane 12.12.2010 (N) 15:25

Witam

Znowu coś namieszałem z Active Desktop i znowu to samo , czyli podpisy pod ikonkami zrobiłi mi sie na niebiesko. Zastosowałem się do powyższych instrukcji i nic nie pomaga. Tam gdzie mam coś zaznaczyć jest już zaznaczone a tam gdzie odznaczyć - odznaczone. A wykonując ostanie polecenie ikonki przesuwają się do lewej strony pulpitu a po prawej wyskakuje mi moja strona główna.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.