Problem ikonkami na pulpicie

(Iziolkowski) #1

Witam

Mam mały problem z ikonkami i ich wyglądem na pulpicie, niestety z mojej winy. Zaakceptowałem jakąś zmiane (pisało coś o Aktiv Desktop) i teraz moje ikonki na pulpicie są ciągle oświetlone na niebiesko, a wcześniej były to białe napisy pod ikonkami na tle tapety. Można jakoś to zmienić, cofnąć?

Proszę o pomoc

(ybu) #2
  1. Mój Komputer :arrow: Właściwości :arrow: Zaawansowane :arrow: Wydajność :arrow: Ustawienia :arrow: Efekty wizualne, zaznaczyć Użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu

2. PPM na pulpit :arrow: Właściwości :arrow: Pulpit :arrow: Dostosuj Pulpit :arrow: Sieć Web :arrow: zostaw puste pole przy Zablokuj elementy pulpitu , lub PPM na pulpicie :arrow: Rozmieść ikony według :arrow: usuń haczyk przy Zablokuj elementy Sieci Web na pulpicie

3. PPM na pulpit :arrow: Właściwości :arrow: Pulpit :arrow: Dostosuj Pulpit :arrow: Sieć Web, w zakładce strony sieci Web usunąć pozostałe i wybrać Moja bieżąca strona główna.

(Iziolkowski) #3

Witam

Dziekuję za odpowiedź

Ale proszę jeszcze mi powiedzieć co to jest PPM które mam dać na pulpit.

(Magik) #4

PPM to prawy przycisk myszy.

PPM na pulpicie to kliknięcie prawym przyciskiem myszy na pulpicie.

(Iziolkowski) #5

Dziekuje

Oj ja niemądry, najpierw napisałem potem pomyślałem. Wszystko zrobiłem jak poradził mi urzytkownik ybu. Udało się. Naprawione.

Wiedziałem że można na was liczyć.

Do zobaczenia.

-- Dodane 12.12.2010 (N) 15:24 --

Witam

Znowu coś namieszałem z Active Desktop i znowu to samo , czyli podpisy pod ikonkami zrobiłi mi sie na niebiesko. Zastosowałem się do powyższych instrukcji i nic nie pomaga. Tam gdzie mam coś zaznaczyć jest już zaznaczone a tam gdzie odznaczyć - odznaczone. A wykonując ostanie polecenie ikonki przesuwają się do lewej strony pulpitu a po prawej wyskakuje mi moja strona główna.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

-- Dodane 12.12.2010 (N) 15:25 --

Witam

Znowu coś namieszałem z Active Desktop i znowu to samo , czyli podpisy pod ikonkami zrobiłi mi sie na niebiesko. Zastosowałem się do powyższych instrukcji i nic nie pomaga. Tam gdzie mam coś zaznaczyć jest już zaznaczone a tam gdzie odznaczyć - odznaczone. A wykonując ostanie polecenie ikonki przesuwają się do lewej strony pulpitu a po prawej wyskakuje mi moja strona główna.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.