Problem javascript noscript biały ekran

Witam, pisze tu po spędzeniu 8 godzin przed kompem przeglądaniu rożnych for i ciągłym googlaniu.

Problem polega na tym ze nie otwierają mi się niektóre strony. strony są czyste a w źródle strony wyskakuje

.

Okazuje się ze na tym samym necie u dziewczyny na lapie te stronki chodzą super, pomyślałem że może mi adres mac provider zablokował bo miałem z nim zware na temat ściągania P2P. Pozmieniałem wiec sobie adresy mac ale nic nie pomogło. Sprawdziłem też działanie tych stron na innym necie i problem był ten sam wiec to nie jest sprawa blokady.

Przeinstalowałem oczywiście firefoxa i wszystkie komponenty typu java i flash zainstalowałem opere i sprawdziłem jak to wygląda na wszystkich przeglądarkach IE8 FF3.5.5 i najnowsza opera. Wszędzie problem był ten sam oprócz opery w przypadku której strona wyświetla się zdeformowana i bez obrazków.

Problem wiec leży gdzieś po stronie software’u ale włączanie wyłączanie javy przeinstalowywanie jej nic nie pomaga. Odinstalowałem również rożnego typu plug-iny też nic.

Czytałem że ostatnio FF miał problemy z dziurami w javascript ale mam aktywnego NODA 32 wiec nic nie powinno wlecieć.

Zostaje zawsze przeinstalowanie systemu ale to jest ostateczność dlatego piszę do was z prośbą o pomoc. Na niecie nie znalazłem nikogo kto miałby podobny problem

spokowirus , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jaka wersja systemu ?

Zainstalowane poprawki ?

System aktywowany ?

System XP professional SP3 Aktywowany. poprawek dawno nie instalowałem bo mam wyłączony automatyczny update ale zaraz to poprawie i zrobię update systemu

Dodane 13.12.2009 (N) 11:02

Nie jestem w stanie zrobić updatea systemu strona microsoftu również się nie ładuje z tych samych przyczyn co strony P2P we wszystkich przeglądarkach. Przeskanowałem system NODem i nic nie pomaga