Problem kartą graficzną

witam !!

BARDZO BYM PROSIŁ O JAKĄŚ PORADE . ;( :cry:

oj, ja tez miałem ten problem… poprostu nie da sie tego zainstalowac… albo wrócisz do visty i wtedy sterownik juz bedzie zainstalowany albo muszisz zanieść do informatyka żeby ci bios przerobił bo inaczej nie da rady

Złączono Posta : 06.12.2007 (Czw) 22:42

koszt około 80 zł ale warto… przynajmniej tak mi się wydaje

slyszalem jeszcze taka rade abym wgral sobie xp 64 bitowego i bedzie mi wszystko chodzic ale nie wiem czy to by wypalilo … byl by nawet problem z dostaniem takiego windowsa a jak juz sie znajdzie to nie za mala kaske…

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

nie wiem czy to się tyczy akurat Twojego problemu ale gdzieś wyczytałem, że jest jakaś ukryta partycja którą widzi Vista i żeby pod XP wszystko chodziło dobrze to trzeba ją usunąć

nie wiem ile w tym prawdy, ale takie coś zasłyszałem, może ktoś to potwierdzi

o tym przerabianiu BIOSu też coś słyszałem :]

a próbowałeś innych sterów starszych albo nowszych?

sterowniki do 8600 mobilnego :

http://www.laptopvideo2go.com/forum/ind … opic=16430

Witam! ja mam następujący problem, jednakże dokładnie nie wiem czego to wina…grając w grę np. NFS pro po 2h grania pojawiają mi się dziwne płaszczyzny kolorowych trójkątów, które z jednego kąta jak patrzę są a jak zmienię kąt patrzenia w grze to jest normalny obraz gry…o co w tym chodzi???Podobnie w crysis (demo z netu), podziwiam widok z pewnej perspektywy , odwrócę się na inny widok a tu płaszczyzny kolorowych trójkątów…czy to wina sterowników do karty graf??? obecnie mam Evga 8800gts ko SC3 ze sterami 169.09 forceware (wersja beta ze strony nvidii) , miałem wcześniej stery 163.75 ale działo się to smo…czy może temperatura za duża czegoś z komponentów ??? W stresie:Mobo do 55 C(Asus 5pk se), CPU 34C(C2D 6750@3.100), a co do sterowników to nie posiadam oryginalnej płyty z nimi (do grafy) uległa uszkodzeniu więc jedynie te ze strony nvidi, ufff…z góry dzięki za jakieś info