Problem Kaspersky i niebieski ekran

Witam. Mam takie 2 problemy. Otóż po 1 ściągnąłem sobie Kaspersky-iego i chciałem go zainstalowac lecz on ciagle pokazuje że zainstalowanego mam Avasta. Patrzyłem w Dodaj/Usuń programy lecz tam nic takiego nie ma. No to wziąłem ze startu wyszukaj wpisałem avast i nic a Kaspersky dalej mówki że mam Avasta. Co zrobić?

Po 2 Nieraz gdy gram sobie w jakąś gierkę komputer sie resetuje i pojawia się niebieski ekran , piszę tam że system został zamknięty awaryjnie z powodu jakiegoś błędu (nie pisze jakiego). Z góry dzięki za pomoc.

zainstaluj revo uinstel zainstaluj avasta i usuń go tym

http://avast.com/pol/avast-uninstall-utility.html

nie instaluj tego !

ostatnio kolega dał mi instalkę kis 7.0.1.325 i pisało mi że mam avasta ale go nie miałem nigdy zainstalowanego potem kliknąłem żeby usunął, wszystko się niby zainstalowało aktualizacje pobrały, a tu nagle wszystko zawirusowane. Po usunięciu wirów komp się nadal mulił ale z upłyem kilku dni wszystko wróciło do normy, tak więc jeśli to jest z jakiś torrentów to nie instaluj tego

a tak przy okazji to też mi się nie raz podczas grania w mta san andreas komp mi się resetuje, i tylko w tej grze

mi również tylko w tej gdzie sie komputer zacinala ile bsod’a nie ma

czyżby?

Podaj kod błędu (od STOP).

dobrze sprawdze ten błąd i napisze ale ja niemam zamiaru instalować avasta bo jak go kiedyś instalowałem to kompa włączyć niemogłem potem więc wole kaspersky-iego