Problem kija

wow, serio? to teraz JA :slight_smile: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kij_(województwo_lubelskie)

Bardzo ważne oprócz kija, który ma dwa końce są dla Polaków także dwa kije.

Pije Kuba do Jakuba, Jakub do Michała
Pijesz ty, piję ja, kompanija cała
A kto nie wypije, tego we dwa kije
Łupu-cupu, łupu-cupu, tego we dwa kije
A kto nie wypije, tego we dwa kije
Łupu-cupu, łupu-cupu, tego we dwa kije

1 polubienie

odbiegamy od tematu

czy “kij ma dwa końce”, czy to tylko powiedzonko.
Jeśli kij to patyk, to czy " patyk(drewienko) ma dwa końce"?

A jeśli już odbiegamy od tematu, to czy wszystko ma koniec?

bo myślisz że jak zaczniesz łapać za słówka to jest ok, czy kij ma dwa końce? zależy z której strony wyjdziesz ze wsi Kij, do której wysłałem linka, zapewne powiesz ze tobie chodzi o drzewo, ale pytanie tego nie uwzględnia, wiec pierwsze co to pomyślałem o wsi w Lubelskim :wink:

Zrób sobie to najprościej tak… Wyobraź sobie, że kij to odcinek. A każdy odcinek ma dwa końce…
A jak tutaj za chwilę przeczytam, że jakiś tam odcinek którejś z autostrad nie ma końca, to zabiję :smiley:

Highway to Heaven :stuck_out_tongue_winking_eye:

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
obraz który można odbierać w dwóch opcjach, nie ukrywam korzystałem z zaawansowanego programu do obróbki cyfrowej zdjęć aby narysować ten schemat. Mam nadzieje że jest zrozumiały.

Początek i koniec tego samego w tym samym miejscu?
2 początki i 2 końce to 1 kij?:disappointed_relieved:

bardzo mi przykro że ten schemat jest dla ciebie za trudny, ale nakreślę ci to tak ta strona kija którą uznasz za początek ta nim będzie

Zamiast kija lepiej użyć dzidy bo ta ma odróżnialne końce :wink:

Ty… ale to są trzy kije :smiley:
Ten koniec, który wystaje z tyłka można uznać za początek.

nie to nawias prostopadły do linii zrobiony zaawansowanym programem graficznym służącym do prezentacji rozterek ludzkości :grin:

Koło jako przedstawienie kija bez początku i końca :wink:

“Zawsze można rozważyć kij sferyczny” Parafrazując suchar Neila deGrasse Tysona :wink:

Sferyczny kij möbiusa, nie ma początku, nie ma końca ale ma tylko jedną stronę :slight_smile:

Kij przedstawiony za pomocą niezaawansowanego programu Paint.

Nie, to nie jest kij. Na dodatek uciekły Ci piksele, przez co wygląda, jakby lewy koniec (początek? :smiley: ) miał dwa końce (początki? :smiley: )

Uwolnić Kije, 33 grudnia protest przeciwko drzewom przetrzymującym kije w gałęziach.