[Problem] Kombinacja kursorów z innymi klawiszami w laptopie

Mam mały problem z nowym laptopem (tzn. dokładnie jeszcze nie wiem czy to właśnie z nim, ale postanowiłem tu założyć temat), którego udało mi się bardzo okazyjnie nabyć (jego konfiguracja podana jest w moim podpisie). Generalnie służy mi on do spraw biurowych, ale że jestem ciekawski zainstalowałem kilka gier w celu sprawdzenia wydajności tej maszyny.

Tymczasowo* mam Vistę. Problem doskwiera najbardziej podczas grania w gry piłkarskie (ot, na przykład Pro Evolution Soccer 2008 (było to trudne do przewidzenia ;])). Otóż gdy zawodnik biegnie lewy górny róg ekranu (no wiecie, trzymam kursor górny i lewy :-P) to nie mogę wykonać podania (w moim przypadku klawisz “S”)! Cisnę, a zawodnik i tak nie wykonuje polecenia, chociaż gdy biegnie w każdym innym kierunku robi to prawidłowo. Zauważyłem, że przy innych kombinacjach jest tak samo (na przykład: strzał i prawo-góra).

Jak myślicie - to wina jakiegoś programu albo Visty :?:

Czy można ten błąd jakoś wyeliminować :?:

Z góry dziękuje za porady!

* Tzn. chcę zobaczyć to i owo, później prawdopodobnie przejdę na XP, chociaż wydajność i tak mnie bardzo zaskoczyła - Pro Evolution Soccer 2008 na maksymalnych detalach i najwyższej rozdzielczości, Oblivion takoż, tylko rozdzielczość 800x600, a Crysis na średnich i 1024x768 bezproblemowo. Nie wiem jak to możliwe! :]

Sterowniki poistalowane? Sprawdż stery od płyty. Czy czasem podczas wciskania kilku klawiszy lapek “nie pika”?

Ta, wszystko mam zainstalowane włącznie ze sterami do płyty. Laptop “nie pika” podczas wciskania kilku klawiszy. :expressionless: