Problem komputer się nie uruchamia

Komputer chodził miesiąc czasu nagle grając wiedźmina 3 w crossfire po 30 minutach się wyłączył i jak wlanczam komputer przez sekundę wsz wiatraki się zakreca i nic więcej się nie dzieje

  1. Włączam.

  2. Podaj model zasilacza jaki masz - podejrzewam, że upalił ci się, ewentualnie procesor ale najpierw pożycz od kogoś w 100% sprawny zasilacz i sprawdź czy ruszy.

Skoro to jest nowy komputer to masz na niego gwarancje? Chyba będzie najlepiej jak z niej skorzystasz.

Właśnie Nie mam tylko na płytę gowna

Tx750 crosait

Rozumiem Corsair TX750? Jak nie zasilacz to ewentualnie grafika padła. Jak masz integrę to wyciągnij swoją i podepnij monitor pod integrę. Jak nie będzie obrazu to pożycz od kogoś zasilacz mimo, że markowy też może się spalić.

Aha rozumie bo karta grzałka się 90 stopni jak grałem, a jeśli by grafika poszła to by wiatraki by się kreciły??

Komputer wogule nie odpala sekundę po włączeniu jak by rozruch jest i od razu wsz się wykańcza więc komputer nie startuje

Kręciłyby się, a z głośnika wydobywałby się dźwięk sygnalizujący błąd, pod warunkiem, że jest on podłączony do płyty głównej.

Możesz od kogoś pożyczyć sprawny, markowy zasilacz i na nim przetestować działanie komputera? Bo moim zdaniem tutaj padła płyta główna, albo zasilacz.

Aha rozumie, chciałem wziąść ze Starego kompa zasilacz lecz za stary jest podłączenie pod procesor zasilanie 4 piny. Ja mam 8, na płycie głównej śladu nie ma ma nic spalone czy zawsze jest??

A zasilacz do takiego sprzętu?? Dobry jest amd fx 8120 4ghz x8 grafika 6990 4 gb ddr5 5 teraflops??? 750 wat???

W ogóle nie napisałeś czy próbowałeś wyciągnąć kartę graficzną i podpiąć monitor pod integrę (jak ją posiadasz).

możesz przełożyć na Polski bo nawet wujek google nie radzi sobie.

Nie mam zintegrowanej karty graficznej, A wogole komputer się nie uruchamia sekundę tylko jak by coś letko wiatraki się zakreca A tak od razu prąd znika i nic się nie włącza nie wiem czy asrock nowa płyta ma problemy czy zasilacz asrock 970 performance mam

Czy jak zepsuje się płyta gowna?? Czy coś spalonego musi być??

Proszę odpisac

I powiem tak i już od jakiegos czasu jak coś robiłem na kąpie wychodził niebieski ekran ze uszkodzony komputer ze ponownie się uruchomi czy się wyłączył i ponownie właczył

Od jakiegos czasu co jakiś czas wychodził niebieski ekran i się restetowal

Aż wsiadł

Nie musi być.

 

Najlepiej idź z tym “kąpem” do serwisu, niech oni zdiagnozują usterkę, bo my chyba nie damy rady.

Ok rozumie wezmę zasilacz i ocenie pierw czy chodzi bo płyta gowna nowa była A zasilacz 3 letni

Zasilaczem pujde do serwisu niech zobaczą czy sprawny

W ten sposób to kupisz drugiego “kąpa” i nie będzie “letko”. Lepiej oddaj do serwisu taniej Ci to wyjdzie. Nie możesz pożyczyć zasilacza od kolegi?

No okey skoro tak

Wyjełem zasilacz z mojego kompa i podłaczylem do innego komputera normalnie odpalił więc jest dobry na odwrót nie próbowałem bo nie chciałem spalić bo tamten komputer 350 wat A mój 750 potrzebuje więc płyta gowna wysoyadla tak??

Możliwe ale najpierw sprawdź kartę graficzną podmień ją do tamtego kompa razem z zasilaczem.

Mój komputer nawer nie włącza się P rzeciesz A tamten za słaby jest idę do sklepu by dali nową płytę Gowna skoro jest na gwarancji

Zanioslem na gwarancję płytę Gowna zobaczymy do 3 tyg trzeba czekać

Wróciła płyta główna I wsz się uruchamia już wsz się kręci ale obrazu nie Ma jak myślicie jednak kartą graficzną wysiada??

to jednak procesor był