Problem : Komunikaty wyskakujące przy zalogowaniu

Witam serdecznie.

Od jakiegoś czasu mam problem z Windowsem.

Po 1. : Po wpisaniu logina i wciśnieciu ENTER,proces logowania zajmuje około 1 minuty,co wydaje mi się znacznie przekraczać normę. Zazwyczaj zajmował około 10 sekund.

Po 2. : Już po zalogowaniu do pulpitu,po upływie około 5 sekund, zaczynają sie pojawiać komunikaty typu :

  • RUNDLL32.EXE-Zły obraz

"Aplikacja lub biblioteka DLL C:/WINDOWS/system32/NvCpl.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT

Sprawdź to z dyskietką instalacyjną"

  • Counter Strike:hl.exe - Zły obraz

"Aplikacja lub biblioteka DLL C:/WINDOWS/system32/nvoglnt.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT

Sprawdź to z dyskietką instalacyjną"

  • nwiz.exe-Zły obraz

"Aplikacja lub biblioteka DLL C:/WINDOWS/system32/.dll nie jest poprawnym obrazem systemu Windows NT

Sprawdź to z dyskietką instalacyjną"

Nie wiem jak pozbyć sie tych komunikatów i co one tak dokładnie oznaczają. Z góry dziekuje za każdą odpowiedź,będe bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Daj log z Combofix

log wklej na wklej.org

Ściagnalem ten program ComboFix. Jak go uzywac? Odpalic i klikac tak/tak/tak itd.az do skanowania?

Dzisiaj skanowalem kompa avastem i znalazl trojany i inne smieci. Wszystko usunalem ale po restarcie komputera i zalogowaniu komputer piszczy i znowu wyskakuja komunikaty jak w pierwszym poscie.

Użytkowanie programu Combofix

Na tą konsolę się nie musisz zgadzać, ale lepiej to mieć

Skoro jest przydatna to oczywiscie ja bede mial. Pytam bo nie uwazam siebie za experta a lepiej zapytac niz samemu cos sknocic a potem zalowac. Musze cos zrobic z tym kompem bo naprawde ostatnio sie zasmiecil. Nawet sygnal klikania sie pojawil nagle… :?

Dodane 10.03.2009 (Wt) 10:43

Teraz przy logowaniu komp piszczu trzy razy i wyskakuje komunikat :

“Wystapil blad podczas ladowania :C:/WINDOWS/system32/NvCpl.dll% 1 nie jest prawidlowa aplikacja systemu Win32”

Jesli uzycie ComboFix jest bezpieczne dla komputera to uzyje go i zrobie log.

Dodane 11.03.2009 (Śr) 7:42

Zakanczam temat bo pozbylem sie tych komunikatow. Przeinstalowalem sterowniki od karty graficznej.