Problem - Laptop zawiesza się


(Seboszczak) #1

Witam. Potrzebuję pomocy z moim notebookiem. Zrobiłem format wszystkich partycji, łącznie z systemową(usuwając wszystkie pliki), po czym zacząłem instalować po kolei wszystkie sterowniki następnie programy. Po zainstalowaniu komunikatora komputer się zawieszał. Nie ważne jakiego z dostępnych użyję, gdy otrzymuję wiadomość od jakiegokolwiek użytkownika komputer zawiesza się. Nie pomaga nic prócz twardego resetu. Ekran wyświetla obraz, lecz jest on zamrożony, nic się na nim nie zmienia. Mój system operacyjny posiada wszystkie aktualizacje od microsofta. Formatowałem system 3 razy pod rząd, czyszcząc przy tym wszystkie dane na dyskach(kompletny format). Za każdym razem pojawia się ten sam błąd. Korzystałem z GaduGadu, AQQ, Tlen, niestety nic nie pomagało. Najdziwniejsze jest to, że w przeszłości nie miałem z tym problemu. Laptop był formatowany wiele razy i nigdy to nie występowało. Problem pojawia się też skrajnie podczas normalnego użytkowania, lecz zdarzyło się to zaledwie 2 razy. Proszę o pomoc. Korzystam z Asusa G73jh. OS: Win7 64bit.

Oto moje logi:

  1. http://wklej.org/hash/bfc57bd946a/

  2. http://wklej.org/id/484370/


(Kaka') #2

mlaQ ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif


(Acorus) #3

W logach nic szkodliwego.Spróbuj na czystym rozruchu.Czysty rozruch http://support.microsoft.com/kb/929135/pl


(Seboszczak) #4

Przy czystym rozruchu to samo.


(Acorus) #5

Daj jeszcze log z MbrCheck oraz TDSSKiller: http://ad13.geekstogo.com/MBRCheck.exe

http://support.kaspersky.com/viruses/so ... =208280684

jak coś znajdzie daj na Skip.


(Seboszczak) #6

MbrCheck: http://wklej.org/id/484542/

TDSS: http://wklej.org/id/484552/


(Kaka') #7

mlaQ ,

Co prawda poprawiłeś tytuł tematu, ale gdzie tu konkret? Popraw tytuł tematu na mówiący konkretnie o problemie. W poprzedniej wiadomości podałem przydatne linki, z którymi zalecam się zapoznać.

Więcej uwag nie będzie.