Problem legalności,czy jestem legalny?

Pytanie natury sposobu legalności poczynań moich w sieci.Zapytać się szanownego gremium,czy jestem legalny w sieci.Korzystam z sys.Win.XP.jestem zalogowany na kilku hab’ach w polsce i w Anglii.Korzystam z programu DC++ i ściągam w ramach wymiany,tzn.coś za coś,różne pliki,filmy,muzykę,programy,gry i wiele innych atrakcyjnych komponentów przydających się w domowym komputerze.Moje pytanie dotyczy,czy będę ścigany przez POLICJE w ramach tzw.wyłapywania nielegalnych urzytkowników w sieci.Naturalnie zapowiadam,że moje filmy i muzyka,którą posiadam na komputerze są legalne,ale oczywiście ściągając z hab’a innego użytkownika z sieci może,to być nielegalne,PRAWDA?czy FAŁSZ?

Jeśli ktoś z użytkowników mógłby mi powiedzieć oco tu chodzi,to będę bardzo wdzięczny,mogę za darmo udostępnić Program Antyvirusowy>Panda Antyvirus Platinium

oczywiście prawda . Ale gdy potrzymasz pliki dłużej niż 24 H

Nie nie możesz za darmo udostępniać programu z płyty “Experta” Jak ci nie jest potrzebny to daj komuś gazetę z płytą. Zresztą ogólnie nie jest to legalne o czym piszesz. Musisz mieć licencję na oprogramowanie ty, a nie ktoś z sieci. :?

Bezsens. Pytasz czy to legalne czy … :?

Jeśli pobierasz od kogoś plik,którego nie można legalnie dostać za dormo,znaczy to,że popełniasz przestępstwo i teoretycznie możesz być ścigany przez policję… A jak jest w praktyce to wszyscy dobrze wiemy…

Naturalnie udostepniam również licencje,gazetę i płytę z programem,oczywiście również rachunek za zakup gazety>EXPERT<,którą kupiłem.

To chyba jest legalne,bo,mi nie jest potrzebna i chcę się pozbyć tego.

A druga sprawa,to nie widzę w tym żadnych przesłanek nielegalności.

Zrozumieć,to znaczy zobaczyć na własne oczy,czy tak?

Jak się chcesz tego pozbyć to masz w domu śmietnik. Ja tak robię jak chcę się czegoś pozbyć. :smiley:

Widzę,że nie ma chętnych no moją propozycję i chcą mnie zaszczekać,bo jestem nielegalny,więc się już nie odezwę.Żegnam legalnych forumowiczów.cosmos.

My Cię również gorrąco żegnamy nielegalny forumowiczu

:peace: :papa:

Witam

Może ten artykół rozwiąże twoje wątpliwości co do legalności twoich poczynań:

P2P a prawo

W zasadzie problem załatwiony - zamykam

Polecam lekturę newsa: “Koniec domowej sielanki z pirackim oprogramowaniem c.d.” http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=1421

Co to za bzdura? Nie ma czegoś takiego jak “legalne używanie pirackich plików” przez 24h i dotyczy to wszystkiego co jest chronione prawami autorskimi - muzyki, filmów, gier i programów. To jakaś naciągana teoryjka wymyślona przez użytkowników p2p :lol: