Problem - mało miejsca na dysku!

Boczi… boj sie Boga :!: :wink:

Ja zaproponował bym skan antyvirusowy on line - są wirusy zjadające wolne miejsce na dysku. Dawno się z nimi nie spotkałem, ale może to będzie to - wszystko by na to wskazywało.

DC++ ??? On nic nie rezerwuje. Przynajmniej u mnie, a watpie czy mam jakies wzgledy czy cos;p

:oops: Byłem w szkole, zaraz był dzwonek konczący przerrwę i się śpieszyłem :stuck_out_tongue:

DC++ nie rezerwuje sobie moejsca na dysku, ile ściągniesz, tyle ci się obciąża dysk, eMule rezerwuje sobie miejsce na dysku… :?

Panowie problem polega na tym że niedokładnie przeczytaliście posty.

Drugi post

Dotyczył postu dzidzej’a który sugerował że tak zachowuje się D++. Ja trochę logiczniej napisałem o co mu chodzi, myśląc że wie co pisze.

A teraz po kolei. Kliknąć Mój Komputer>>>Dysk Lokalny C>>>(Ustawić aby z prawej strony były widoczne Foldery) W pasek adresu wpisać C:\System Volume Information i kliknąć Przejdz. W folderach pojawi się folder System Volume Information. Na nim prawoklik i właściwości. Sprawdzić pojemność. :smiley:

Hmmm … W najgorszym wypadku kup większy dysk twardy

lazikar: sprawdziłem tak jak radzisz…ten folder jest pusty

ale zauwazyłem dziwna rzecz…otuz sciagam przez d++ pliki “cbr, cbz” ale czasem zdarza sie ze sciagam pliki “jpg” i dzieje sie cos takiego…przy sciaganiu tych plikow które wymieniłem na pierwszym planie miejsce na dysku maleje…mimo iz od razu po sciagnieciu przenosze je na inny dysk…natomiast przy siaganiu plikow “jpg” miejsce na dysku rosnie …juz sam nie wiem o co chodzi…moze mi ktos wyjasni

Ten folder musi mieć jakąś pojemność. Napewno nie jest zupełnie pusty. :o A jeżeli chodzi o resztę to jaką masz całkowitą pojemność dysku twardego. Zmień folder pobrań D++ na inny dysk np. D. :frowning:

temat sie urwal, a mnie to zaciekawilo. Tez mam maly dysk (7 Gb) i z miejscem zawsze krucho.

jesli otworze ten folder nic tam niema, ale jesli zrobie jak wyzej, to:

wielkosc 1,14 Gb

10265 pliki

81 foldery

co to jest, i co z tym zrobic, aby bylo wiecej miejsca?

pozdrawiam :slight_smile:

Musisz zdecydować się na usunięcie punktów przywracania systemu.

Możesz wyłączyć całkowicie

Prawoklik Mój Komputer>>Właściwości>>Przywracanie systemu i tam zaznaczyć Wyłącz przywracanie na wszystkich dyskach>>zastosuj

Najlepiej zrobić tak jak pisał wcześniej kolega Trebron

ten folder ma teraz 33 Mb :smiley:

dzieki :brawo: