Problem MP3

Wczoraj wziołem sie za porządek w zbiorze moich MP3. Zmieniałęm tagi sciagając je za pomocą mp3TAG z freedb.org. Następnie zmieniałem nazwy plików na te któe miały zapisane w tagach (artysta, album, nazwa utowu). Teraz utowy te niegrają w Winampie(stworzyłem nową playliste, odpalałęm je pojednyczo). Gdy utwór odpale w Window Media Player to grają jak dawniej. Co zrobić abym mógł cieszyć sie nimi w Winampie??

Tak się zastanawiam a jakie ma rozszerzenie mp3 obecnie?

Spotkałem się z podobnym problemem ale w odniesieniu do All Playera.

Po przeróbkach plików All Player nie odtwarzał mi ich. pomogło ponowne przypisanie rozszerzenia .mp3 do uruchamiania przez AllPlayera. Może zrób to w odniesieniu do Winampa?

Nie pomogło. W wielkości pliku system pokazuje teraz 0 bajtów. A w WMP te pliki jednak nie chodzą (poprzednio sprawdzał brat więc pewnie nie chodziły od początku). Chyba czeka mnie zgrywanie płyt do MP3 od nowa… :frowning: (To stało się tylko z niektórymi plikami :? ).

EDIT

Zauważyłęm że stało się tak tylko z plikami któe miały w tagu polskei znaki. Pozatym w katalogu są dwa pliki, jeden o wielkości 0 bajtów, a drugi o normalnej wielkości. Oba nie chodzą w Winampie (jeden z nich w WMP - brat miał racje :stuck_out_tongue: ). Oba mają taką samą nazwe (a przecież to niemożliwe ta sama nazwa, to samo rozszeżenie!)