Problem na win 7

chodzi o to że zainstalowałem na osobnej partycji win7 a na 2 mam XP no i chciałbym na 7 zainstalować sterowniki które instalowały się na XP nie wiem dlaczego nie chcą się zainstalować na 7 no i czy trzeb INSTALOWAĆ 2 RAZY JAK SĄ JUŻ JEDNE ZAINSTALOWANE NA PARTYCJI Z xp?

Do Windows 7 musisz pobrać sterowniki przygotowane specjalnie pod ten system i zainstalować je na Win 7 :wink:

Przecież win 7 ma w swojej bazie sterowniki do większości urządzeń. Jeśli nie masz zbyt starego komputera, to przy instalacji win 7 system zainstaluje automatycznie potrzebne sterowniki, nic nie trzeba samemu instalować. Mój komputer tak ma, że bezpośrednio po zainstalowaniu system jest gotowy do pracy.

Do płyty głównej( chipsetu ,karty graficznej,dzwiękowej ,ethernet ) powinieneś zainstalować sterowniki producenta do systemu win7.Dlaczego skoro system działa(faktycznie 7-ka ma większość sterowników,można też pobrać przez WU)-ponieważ producenta są nowsze i lepiej dane urządzenie działa.

master2322 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym uzupełnij post o znaki interpunkcyjne, bo w tej chwili jest to jeden wielki bełkot.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.