Problem nagrywarka

(Meteo17) #1

Mam nagrywarke lioneon i dostałem płyty plus i minu nagrywam jakiś film czy co i stoji mi np na 98% nagrywam poraz drugi stoji na 30% co jest dlaczego tak jest co mam zrobić.

na zwykłe cd nagrywa a na dvd cos tylko do połowy co robie żle to jakiś plus i minus płyty pomocy.

(lazikar) #2

Jaka nagrywarka (model)

Jakie firmware.

Jak podłączona???

(Koks497) #3

mateo515 Czlowieku czy ty kiedys nauczysz sie pisac ?

Juz niemowie o bledach (sam ich sporo robie ) ale sesnowne zdanie z przecinkami i kropkami chyba potrafisz napisac ? ;/

Co do problemu, to taki sam problem mialem jakis czas temu ... tyle ,ze u mnie dzialo sie to na zwyklych cd .... i niestety .... skonczylo sie to wymiana nagrywarki bo po jakims czasie przestala ona takze nagrywac DVD ... wydaje mi sie ,ze problem lezy po stronie glowicy lasera ktory byc moze jest uszkodzony lub poprostu juz sie wysluzyl ... .

Jak naped jest jeszcze na gwarancji to oddaj go ... jesli nie pojdz do serwisu i zapytaj sie ile mogla by taka naprawa kosztowac ... .

(Canaletto) #4

mateo515

Może płyty, których używasz nie są dobrej jakości...

(Meteo17) #5

Canaletto napewno masz racje na innych nagrywa a nagrywara nowa, a co do tych błedów to sorry ale jak człowiek jest w panice no cóz. Co robić nero bożę co nagrywam jakieś dane na dvd czy film na płyte plus to mi staje w miejscu i nic co robić co robir żle pomocy.