Problem nagrywarka

Mam nagrywarke lioneon i dostałem płyty plus i minu nagrywam jakiś film czy co i stoji mi np na 98% nagrywam poraz drugi stoji na 30% co jest dlaczego tak jest co mam zrobić.

na zwykłe cd nagrywa a na dvd cos tylko do połowy co robie żle to jakiś plus i minus płyty pomocy.

Jaka nagrywarka (model)

Jakie firmware.

Jak podłączona???

mateo515 Czlowieku czy ty kiedys nauczysz sie pisac ?

Juz niemowie o bledach (sam ich sporo robie ) ale sesnowne zdanie z przecinkami i kropkami chyba potrafisz napisac ? ;/

Co do problemu, to taki sam problem mialem jakis czas temu … tyle ,ze u mnie dzialo sie to na zwyklych cd … i niestety … skonczylo sie to wymiana nagrywarki bo po jakims czasie przestala ona takze nagrywac DVD … wydaje mi sie ,ze problem lezy po stronie glowicy lasera ktory byc moze jest uszkodzony lub poprostu juz sie wysluzyl … .

Jak naped jest jeszcze na gwarancji to oddaj go … jesli nie pojdz do serwisu i zapytaj sie ile mogla by taka naprawa kosztowac … .

mateo515

Może płyty, których używasz nie są dobrej jakości…

Canaletto napewno masz racje na innych nagrywa a nagrywara nowa, a co do tych błedów to sorry ale jak człowiek jest w panice no cóz. Co robić nero bożę co nagrywam jakieś dane na dvd czy film na płyte plus to mi staje w miejscu i nic co robić co robir żle pomocy.