Problem nero, nagrywa na pusto

Witam. Mam nagrywarke GT30N CHyba LG. Nero najnwosze 10. Problem mam taki ze nawet jezeli nagrywa mi plyte to na pusto nic na niej nie ma. Buffor jest AKtywny a sie nie otwiera. Nero Speed pokazuje blad 040900 Track Following Error. Probuje juz od dluzszego czasu rozwiazac ten problem ale nic mi nie wychodzi. Czyscielm rejeestry odinstalowywalem nero itp. Nie Zmienialem systemu WINDOWS 7 Premium, X64

stratgem , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Próbowałeś też zaktualizować bios w nagrywarce ?

Jak i to nic nie daje pozostaje spróbować tak jak pisałe przedmówca przeczyścić soczewkę ;] płyty do czyszczenia na ogół nie pomagają także polecam rozłożyć nagrywarkę i przeczyścić bezpośrednio oczko jakimś niealkoholowym czyścikiem ;] przy okazji obejrzyć oczko… czy nie ma w środku jakiejś kropki itp… ;]

Ja swoją droga też mam dziwny problem z nagrywarką lg ;] Wszystko nagrywa odczytuje itp… ale płytki rozpędzają się do wybranej prędkości dopiero gdzieś przy 10% i jak patrzy się na płytę widać różnicę odcieni na nagranej powierzchni w miejscu gdzie nagrywarka przyspiesza ;] przez to często płyty nie chcą działać tak jak powinny ma ktoś pomysł czego to wina ;]

bios wgrywałem… różne softy testowałem i ciągle to samo ;D

Problem może jest trudny, ale odpowiedź może być banalna.

Włóż inną płytkę z czymś nagranym. Jak odtworzy to prowadnice/soczewka jest ok.

Sprawdź czy aby ścieżka do której nagrywasz jest nazwą nagrywarki.

Pozdr.

Radzę spróbować także innego programu do nagrywania (np. darmowego Ashampoo).

Jeśli to nie przyniesie rezultatów to spróbuj przenieść nagrywarkę do innego komputera (o ile taka możliwość istnieje).