[Problem]Nie działa ati

(Mrantixys) #1

Witam, zainstalowałem dziś windowsa, niestety musiałem, bo mi tak komp mulił, z resztą nie ważne..

Zainstalowałem windowsa, po zakończeniu instalacji bach, grafika muli niemiłosiernie.. Nie moge znaleźć sterowników..

A też nie potrafię się kierować programami jaki sterownik wybrać, wiem tylko tyle, że kiedyś był instalowany sterownik ATI z jakiejś płyty z grą [Nie pamiętam, z Play chyba, tam była Mafia i coś tam]. W każdym bądź razie karta graficzna jest zintegrowana, jeśli moglibyście mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny... Bo męcze to już 4/5 godzin, a w googlach nic nie ma.:frowning: Jeśli trzeba ss'y z programu CPU-Z postaram się wrzucić, jednak troszke mi internet "przywiesza" dziękuję za zainteresowanie i proszę o pomoc. [-o<

@

Areh , model płyty głównej to MSI - Tak mi w środku pisze, jednak tych "Cyferek" dokładnie nie pamiętam, ale raczej: K9AGM3.

MrAntixys , będzie prościej jak podasz co to za karta, albo przynajmniej model płyty głównej.

(Mrantixys) #3

Czy ktoś mógłby mi pomóc?;( Potrzebna mi pilnie sprawna grafika, sprawa życia i śmierci...

Przepraszam za duble post, ale na prawde potrzebuję sprawnej grafiki..

(ahonen97) #4

MrAntixys Zrób to o co cię prosi Areh skąd mamy wiedzieć jaką masz płytę główną.Pobierz http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr ... 22112.html i będziesz wiedział jaką kartę i płytę główną posiadasz i podasz na forum

(Barteek 967) #5

Jeśli podałeś prawidłowy model płyty głównej to tu masz sterowniki do XP/Visty/7.

(Mrantixys) #6

ahonen97 , przecież podałem a pierwszym poście na końcu dane płyty głównej.:slight_smile:

Sarsis , już sprawdzam.

@

Płyta główna jest ta sama, ale jeszcze nie wiem co ze sterownikami, bo zajmuje on 200mb +..

-- Dodane 18.12.2011 (N) 19:24 --

Dziękuje wszystkim za pomoc, a szczególnie koleżance/koledze Sarsis wszystko działa tak, jak działać powinno.:slight_smile: