Problem - Nie działają mi skiny na XP

Witam

mam mały problem, ponieważ nie działają mi żadne skiny na XP. Miałem zainstalowane Pack Vista Inspirat 1.1 i miałem ładny skin z Visty, potem bawiłem się czymś innym i go usunąłem, a teraz znów go zainstalowałem.

Ale ten skin już nie działa nawet zwykłego z XP nie mam :expressionless: został mi tylko ten z 98, ściągłem sobie jakiś inny z rozszerzeniem .theme , ale gdy klikam na niego pokazuje mi się komunikat:

Taki własnie komunikat mam :expressionless: Instalując to Pack Vista Inspirat 1.1 zawsze mi wszystko działało, teraz też oprócz stylu - co moge zrobić ??

Tu masz link http://www.centrumxp.pl/Home/304,1,Jak_zainstalować_skiny.aspx

Sprawdż czy włączona jest usługa “kompozycje”.

Tak… Po zainstalowaniu jednej z paczek i później po jej usunięciu miałem ten sam problem. Mi pomogło zainstalowanie i odinstalowanie Vista transforamtion Pack ( zainstalowałem i odinstalowałem ) i miałem już klasyczny strl z luny. Możesz także próbować przywrócić style z opłyty z Windą. Ale najlepiej zainstaluj Patcha, który podał Naja i napisz czy pomogło.

Naja dzieki wielkie :slight_smile: pomogło mi :slight_smile: już mam swój styl, a nawet teraz poszukam sobie innych :slight_smile: