Problem - Nie mogę zgrać zabezpieczonej płyty DVD

Może ktoś pomoże?

Jakiś czas temu kupiłem płytę Grzegorza Turnau’a “Do zobaczenia” a na niej cudowny utwór ze słowami Herberta.

Chciałem cieszyć się tym utworem także na mp3 (realizując w ten sposób prawo przyznane mi przez ustawę o ochronie praw autorskich) niestety akurat ten wydawca (na szczęście bankrutuje więc być może kolejna płyta tego Artysty już taka nie będzie) zabezpiecza swoje płyty przed kopiowaniem.

Jakim narzędziem obejść zabezpieczenia?

Interesuje mnie zrzut jedenj piosenki do formatu audio.

Jeżeli chcesz zgrać piosenkę do formatu mp3 to polecam Ci CDex.

Jeżeli sobie nie poradzi lub nie będzie Ci się podobał to wybierz sobie coś sam z tych programów.

A jeżeli chcesz skopiować całą płytę to zajrzyj tu.

W jaki sposób zabezpiecza? Płyta el dupy była też zabezpieczona. Wystarczyło pozwolić napędowi “pomielić” z minutę czy dwie płytą i potem już można było zgrywać za pomocą np. WMP.

http://teledyski.info/teksty/key-teksty … au___.html . Sprawdź czy tu nie będzie Twojej ulubionej piosenki. To są już MP3-ki. Pozdrawiam. Chyba jednak nie ma :frowning: .

Jednym z najlepszych programów do obejścia zabezpieczeń jest Alkohol 120 % w najnowszej wersji 2.0 mozna pobrać plugin do zgrywania utworów do mp3

Ponieważ słyszałem o że alcohol 120% może powodować błędy w pracy systemu wole go unikać. Dodatkowo mam zainstalowane gry Kingsbounty i Kingsbounty Wojownicza księżniczka z zabezpieczeniem starforce i nie chcę ryzykowac że po zainstalowaniu Alcohola zabezpieczenie mi powie że mam nielegalną kopie, wolę dmuchać na zimne.

Zabezpieczeniem płyt EMI jest na ogół CDS. Nie wiem czy dotyczy to także DVD ale wygląda to tak że piosenka jest nagrana tak jakby w wielu miejscach na raz i próba “zrzutu” zwykłym programem kończy sie posiadaniem kilkunastu fragmentów i errorem.

DVD Decrypter, AnyDVD.