Problem Nowych Sterowników NVIDIA

Mam problem, najnowsze sterowniki NVIDI wyświetlają mi grafikę w każdej grze w następujący sposób, przy staryszych sterownikach to nie występuję. Na dodatek nie mogę zalogować się na stronie NVIDI (forum) po kilkukrotnej rejestracji kilku kont…

33142884yk9.th.jpgthpix.gif

Może ktoś pomóc? Jak to rozwiązać bądź jeżeli ktoś ma konto na forums nvidia niech założy temat z moim problemem. Będę bardzo wdzięczny…

Nierozumiem zabardzo. Chcesz ustawienia dla każdej gry czy to samo dla wszystkich??

Chce używać nowych sterowników bo jak wiadomo dają one lepszą wydajność, ale nie mogę bo pojawia się taki problem na każdych ustawieniach. A na stronie nvidi nie mogę się zalogować po kilku rejestracjach, a chciałem zgłosić problem.

KubbasOG , najnowsze sterowniki od NVIDII przeznaczone są dla najnowszych układów graficznych.

Pod konkretny model karty graficznej powinno dopasować się konkretną wersję sterownika.

Jaką masz kartę graficzną ?

Geforce 7300 GT Przecież zawsze stery aktualizowałem w ten sam sposób, wybieram wszystko na nvidi normalnie pod moją kartę. Nawet przy archiwalnych sterach dla GF GT 7300 jest ta wersja sterów podana.

Jeżeli jestem w błędzie to podajcie mi link do najnowszych sterów dla mojej karty :wink:

Sprawdzona i wydajna wersja do starszych modeli to 175.16: http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html

Ja bym jednak tak wysoko nie celował dla modelu 7300GT.

Gdybyś miał jakieś problemy po instalacji sterowników, które podał cosik_ktosik , to zainstaluj:

-> ForceWare 93.71.

Przed instalacją nowego sterownika nie zapomnij odinstalować poprzedniego.