Problem Pendrive

Witam, na początek chciałbym prosić administracje aby zwróciła uwagę czy nie umieściłem wątku w złym temacie nie znalazłem innego dotyczącego takich problemów. Jeżeli wątek jest umieszczony w złym temacie proszę o przeniesienie go do prawidłowego, dziękuje.

Witam, nazywam się Norbert, mam problem z pendrive, a dokładnie opisze całą sytuacje, więc jak wkładam urządzenie do usb komputera, słychać dwa dźwięki te takie “p, p” i nie czyta mi pendrive, jeżeli włożę go do laptopa działa idealnie, myślałem, że to wina usb, ale nie bo jak wkładam innego pendrive to normalnie działa i go czyta. Proszę o pomoc, nie wiem co się dzieje. Dziękuje i pozdrawiam. :slight_smile:

Pendrive widoczny jest w oknie “Mój komputer” ?, podaj też wielkość w GB, oraz system.

Nie, właśnie go nie ma, pendrive ma 4 GB, mój komputer nie jest jakiś z przed wojny czy coś, Pentium® Dual-Core CPU, E5200 @ 2.50 GHz, 2.50 GHz, 3,25 GB RAM…

Pozdrawiam !

Sprawdź w ->Mój komputer->Właściwości->Sprzęt->Menedżer urządzeń->Stacje dysków, czy przy dyskach

USB, nie ma żółtego wykrzyknika.

Profilaktycznie trzeba to sprawdzić, chociaż przy działających innych penach, zapewne sterowniki są w porządku.

Przenieś dane na dysk laptopa i sformatuj pendriva na laptopie, potem spróbuj podłączyć go na PC.

Tak był ten wykrzyknik i aktualizowałem sterowniki wszystko działa tak jak ma być, dziękuje wam za pomoc, temat do zamknięcia !

Pozdrawiam.

norbi563 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038