Problem "Pixel Shader 2.0 i Vertex Shader 2.0 not supported"

Witam

Karta ATI Radeon HD 3450, laptop z Windows Vista Home Premium 32 bit. Chciałam zainstalować parę gier, które wcześniej były już używane na tym komputerze (odinstalowałam je parę miesięcy temu) Hitman Blood Money i Rainbow Six Vegas2. Tak jak już pisałam poprzednio nie było żadnego problemu teraz gra się instaluje bez zarzutów,ale w Hitman zamiast normalnej czcionki są tylko jakieś kwadraty chociaż czasami wszystko normalnie widać (wstęp do misji) a w Rainbow Six mam komunikat ze karta graficzna is not supported(pixel shader).Nie wiem co się zmieniło przez parę miesięcy. Komputer kupiłam w USA, ale gry w Anglii i USA. Teraz mieszkam w Niemczech - nie sadze żeby to miało jakiś wpływ. Może ktoś wie o co tu chodzi.Gre przeinstalowywałam ze 3 razy za każdym razem wszystko dokładnie czyszcząc (Vista Manager - Smart Uninstaller). Nic. Myślałam ze może to wina kodeków video, ale nie wiem jak się za to zabrać. :frowning: A może ma to coś wspólnego z niedziałającym sterownikiem ATI Unified AVStream Driver. Jest przy nim wykrzyknik.

magdalena77 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif