Problem plik ntdll.dll

Witam !

Posiadam oryginał gry GTA San andreas postanowiłem zainstalować tę gre dziś . Wszystko ładnie się zainstalowało jednak gdy włączam grę wyskakuje taki błąd

fva63b.png

Gdy kliknąłem po więcej info wyskoczyło coś takiego :

1o22oo.png

Następnie bo krótkim namyśle postanowiłem że użyję Google

Po długich poszukiwaniach dowiedziałem się że ów błąd tkwi w pliku ntdll.dlll

Jedna z osób na innym forum napisała aby pobrać ten plik stąd :arrow: http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?ntdll a następnie go podmienić .

I TUTAJ zaczyna się mój problem gdy kopiuje ów plik do katalogu C:\windows\system32 klikam KOPIUJ

wyskakuje komunikat czy podmienić plik bez wahania kliknąłem na TAK bo czy mwyskakuje taki błąd :

2zr1h05.png

I TUTAJ Mam do was pytanie jak podmienić ten plik próbowałem juz kilkoma sposobami ale nie idzie może sa jakies sposoby sprawdzone ? Jakieś programy itp. ?

z góry dziękuje z udzieloną mi pomoc !

Pozdrawiam.

Dodane 02.08.2010 (Pn) 23:28

Pomoże ktoś ? :oops:

Po pierwsze - nie podmienia się plików systemowych, na takie które pochodzą z niewiadomych źródeł. Albo użyj sfc / scannow , albo jeśli masz jednak odwagę podmienić ten plik - zrób to z poziomu konsoli odzyskiwania systemu.

Znalazłem w google poradnik co i jak jak to zrobić ale nie ma innego łatwiejszego sposobu ?

Przy starcie systemu, po załadowaniu Biosu wciskasz F8 (Windows XP) i wybierasz Wiersz poleceń lub Tryb awaryjny z GUI.

a dalej co ?

Jak to: co ? Kopiujesz plik który ściągnąłeś do katalogu windows\system32 <- toż sam o tym pisałeś …

A jeśli chodzi ci o to JAK - to wklep sobie polecenie copy /? i zapoznaj się z jego składnią …