Problem plz pomozcie!

WITAM,

Mam problem, podczas grania w gry zacina mi sie gra na kilka lub kilkanaście sekund wiecie moze czym jest to spowodowane ? Po tej przerwie kilkunastusekundowej moge nadal grać, lecz za chwile problem nadal sie pojawia ?!

skorzystaj ze skanera antywirusowego, przeinstaluj wszystkie sterowniki (w ostateczności cały system).

Jaki masz zasilacz?? Wejdź do biosu i sprawdź temperatury procka, płyty głównej albo sprawdź temp programem everest i podaj je :wink:

Czyżby mała ilość pamięci RAM 8) W co grasz i naczym :?:

Może to być spowodowane za słabym sprzętem… Nie sądzisz? :?

Wróżki mają dłuższe wakacje, podaj konfigurację kompa razem z zasilaczem (marka, moc).

Pewnie grafika się przegrzewa, jakie masz chłodzenie? Jaki zasilacz i jakie temperatury.

jaka masz jeszcze kartę graficzną ??..może sie przegrzewa

Mi się wydaje że trzeba zrobić defragmentacje dysku :wink:

sprawdź w menedżer zadań czy procek na maksa wykorzystany (przez jakąś aplikację ) podaj konfigurację komputera

CTRL + ALT + DEL, to menedżer zadań…

poprawiłem sorry :oops:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_66.93_pl.html SKasowalem ALL NVIDIA programem DRIVERCLEANER i zainstalowalem te stery

MAM Ge Force 2 MX 400 DUron 1000

Gra Counter-strike 1.5 starsza wersja, wczesniej gralem na tym samym sprzecie i nic takiego sie nie robilo zmienilem tylko monitor ;O RAM 256 ddr na 128 gralem i działało … Jak sprawdzic temp. w tym programie EVEREST ? a i wykorzystywanie procka przy wlaczonej grze 30 - 40 %

Płyta Główna ; Temp 33 C 91 f

Procesor; Temp 42 c 108 F

Zasilacz nie wiem jaki mam, AXON PROTECTOR type ax350

cos takiego tam napisane xD w sumie nie za nowy jest :slight_smile:

\

Komputer > czujnik

oczywiście w programie everest :wink:

jaką masz zasiłkę??? :stuck_out_tongue:

i antywirem tez skanowałem ad-aware i spybot

system operacyjny jaki ? :slight_smile:

XP

Home, Professional, Media Center, itp jaki??

Złączono Posta : 05.09.2007 (Sro) 18:28

a czy wszystkie gry Ci się ścinają czy nie ? a co z grami sieciowymi tak samo ?

wszystkie, xp home edition

Złączono Posta : 05.09.2007 (Sro) 20:41

to wiecie moze o co chodzi ?!

Jaki zasilacz? Jaka temperatura karty. graficznej?