Problem po aktualizacji avasta do 7

Po aktualizacji avasta do 7 przy każdym uruchomieniu komputera wyskakuje mi okno dokończ aktualizację, klikam na zakończ i dalej to samo przy następnym uruchomieniu co jest nie tak?

Po pierwszej aktualizacji bazy wirusów pomimo wszystko wrócić do normy. A swoją drogą po co tak często restartować komputer? Po prostu nie dasz programowi pobrać do kończ uaktualnień. Ja mam komputer włączony 24 h na dobę , Avast sam mi się ładnie zaktualizował poprosił grzecznie o restart , zaktualizował bazę wirusów . Dla sprawdzenia przed chwilą zrestartowałem komputer i włączył się bez dodatkowych komunikatów.

U mnie również nie było żadnych problemów.

Po aktualizacji był komunikat żeby zresetować kompa i wyskakuje takie okno;

screenshot030s.png

Uploaded with ImageShack.us

a tak na marginesie mnie nie interesuje ile czasu masz włączonego kompa…

Temat do kosza problem rozwiązany.

A tu dla tych którzy maja podobny problem - klikasz kolejno w ‘Ustawienia’, potem w zakładkę ‘Rozwiązywanie problemów’ a następnie w ‘Przywróć ustawienia domyślne’ - ‘Resetuj teraz’ - OK.

Witam! Mam ten sam problem. Po zaktualizowaniu do wersji 7 przy każdym uruchomieniu wyskakuje takie okno. Dodam, że komp chodził ponad 24 godziny, 3 razy już pobrał aktualizacje definicji wirusów, a aktualizacja ręczna nic nie daje.

blokowanie netu zarówno w IE9 jak i w CoolNovo.

Po wyłączeniu osłony - okey. Ponowne włączenie osłony - znów blokada.

Dlaczego?

Miałem to samo.Reinstalka Avasta pomogła.

Znalazłem jeszcze taki link:

avast-komunikat-dokonczeniu-aktualizacji-t479778.html