Problem po aktualizacji Tlenu - zaginione kontakty z gg etc

Po aktualizacji najnowszej wersji Tlenu, zniknęły mi wszystkie dotychczasowe kontakty z gg oraz poleciało archiwum, z wyłączeniem pierwszej rozmowy z marca tego roku. Numerów gadu nie mam zapisanych na serwerze, gdyż nigdy (poza założeniem numeru) nie korzystałam z programu zwanego gg, a na Tlenie nie ma możliwości ich importu. Przy poprzednich aktualizacjach nic podobnego się nie działo. Probowałam kombinować z plikami dat, ładować kontakty z pliku, ale na nic to się zdało.

Więc po prostu… błagam, pomóżcie! Jak mogę odzyskać chociażby kontakty? Bo archiwum (chyba?) będzie już trudniejszą sprawą…

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mógł wyjaśnić przyczynę całego zajścia. Ekipa Tlenu nie odpowiada.

Pozdrawiam,

JolkaOlka

Jaką dokładnie wersję Tlenu masz?

PS. Na Tlenie można importować kontakty gg… przynajmniej u mnie. :wink:

Wersja 6.0.1.6

Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest jakaś możliwość odzyskania kontaktów… :frowning:

W nowych Tlenach pliki z kontaktami i z archiwum znajdują się w folderze

C:\Documents and Settings\JolkaOlka(na przykład :P)\Dane aplikacji\Tlen.pl

Sprawdż może tam są. :wink:

Starych kontaktów w tej lokalizacji nie ma, tzn są pliki .dat, no ale nic mi po tym…

Jeżeli w starej wersji były kontakty i archiwum umieszczone w katalogu instalacyjnym tlena to poprostu w document and setting pojawiło się nowe archiwum jeszcze nie zapisane

jak na moje oko to trzeba przegrać pliki z profilu w katalogu instalacyjnym czyli chyba z c:\program files\tlen.pl\profiles(nazwa profilu)

do profilu w doc&sett

jeżeli jeszcze będe jakieś problemy z arciwum to może lepiej uderzyć na forum tlenu http://www.ekipa.tlen.pl/forum

a tak pozatym to istenije możliwość exportowania i importowania kontaktów na serwer i do pliku

menu -> import/export kontaktów :stuck_out_tongue:

W nowym tlenie nie ma pliku “profiles” tam gdzie jest zainstalowany. :stuck_out_tongue:

Składam pokłony :mrgreen: Działa :smiley: :smiley: :smiley: Jestem ogromnie wdzięczna :slight_smile: