Czarny ekran monitora po aktualizacji Windows 10

Cześć, właśnie mam problem postanowiłem zaktualizować Windows 10 jednakże po aktualizacji windowsa, gdy komputer ponownie się uruchomił, to na ekranie jest jedynie czarny ekran i kółko które ciągle się kręci co mam robić? Będę wdzięczny za pomoc

MS mówi tak na ten temat, spróbuj rozwiązań.

Jeśli po ponownym uruchomieniu urządzenia widzisz czarny lub kolorowy ekran z obracającym się okręgiem z punktów, generalnie oznacza to, że aktualizacja jest finalizowana. W takim przypadku nic nie rób. Po prostu poczekaj.
Jednak jeśli te kropki pozostają na ekranie zbyt długo po aktualizacji, Twoja karta graficzna może być niezgodna lub występuje konflikt między kartami graficznymi a sterownikami. Wypróbuj także następujące czynności w podanej kolejności:

  • Rozwiązanie 1: Uruchom ponownie urządzenie.
    Jednym ze wskazań, że może być konieczne ponowne uruchomienie urządzenia jest brak aktywności dysku twardego. Jeśli wskaźnik na dysku twardym nie świeci się, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie.
    Jeśli to nie pomoże, wykonaj kroki opisane w Rozwiązaniu 2 , aby odłączyć wszystkie niepotrzebne sprzęty USB.
  • Rozwiązanie 2: Odłącz niepotrzebne urządzenia USB.
    Czasami przyczyną problemów mogą być urządzenia zewnętrzne. Spróbuj odłączyć wszystkie zbędne urządzenia, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na urządzeniu przez 10 sekund, aby je wyłączyć. Następnie naciśnij i zwolnij przycisk zasilania, aby ponownie włączyć urządzenie.

Niestety, ale nadal nic :frowning:

Tak przy okazji to aktualizacja z jakiej na jaką i czy ten problem występuje po normalnym rozruchu systemu czy tez wyłącznie w trakcie aktualizacji.
Jęśli non stop to odinstaluj ją
Zrób to za pomocą dysku naprawy systemu lub płyty ( pendriva) instalacyjnego utworzonego za pomoca Media creation tools lub Rufus-a.
Uruchamiasz instalator z płyty.
Na stronie konfiguracji początkowej określ język i inne preferencje, a następnie wybierz pozycję Dalej .
Wybierz pozycję Napraw komputer.
A potem juz wybierasz co dalej.

Udało mi się naprawić ten błąd, jednakże pojawił się kolejny, problem rozwiązałem uruchomiając komoyter w trybie awaryjnym, postanowiłem wejść w opcje "Odinstaluj najnowszą aktualizacje " i odinstalowałem aktualizacje dotyczącej jakości. Niestety to nie pomogło, więc postanowiłem odświeżyć Windows 10 w tym zachwowując wszystkie moje pliki. Po zrobieniu tego wszystko ładnie działało, aż dopóki zalogowałem się na swoje konto. Logowanie trwało z jakieś 5/10 minut a po zalogowaniu się ujrzałem znów czarny ekran. Co robić? Pomocy!

Jest ktoś w stanie mi pomóc? Rozkładam ręce nie wiem co mam robić. Będę szczęśliwy jak ktoś udzieli mi pomocy!

Udziel może trochę informacji.
Win 10. Ale jaka wersja? 1803, 1809, 1903.
Jest jakis komunikat o błędzie.
Co oznacza dokładnie " Po zrobieniu tego wszystko ładnie działało, aż dopóki zalogowałem się na swoje konto".
Co ładnie działało? Reinstalacja ?
Przeczytaj i wybierz środkowa opcję.
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/14106/windows-10-troubleshoot-black-screen-or-blank-screen-errors

Próbuj rozwiązań tam zawartych

Cześć, przepraszam że tak długo nie odpisywałem, ale wracając. Postanowiłem bardziej ominąć problem niż go rozwiązać, więc zrobiłem format na komputerze. Niestety ale to pogorszyło sytuację, po włączeniu komputera jest jedynie kręcące się kółko na niebieskim tle z napisem czekaj po jakiś 5 minutach znów jest czarny ekran i nie jestem nic w stanie zrobić. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Jestem gotów stracić wszystkie pliki osobiste żeby rozwiązać ten problem.

Cześć ! Mam dobre wieści, udało mi się rozwiązać a raczej ominąć ten problem wymieniłem swój stary dysk na inny który również posiada Windows 10, również zachowały mi się moje pliki osobiste, jestem bardzo zadowolony, że udało mi się rozwiązać ten kłopot, wiem też, że powinienem w przyszłości być mniej ufny aktualizacjom do windowsa. Dziękuję wszystkim za pomoc i uwagę, do zobaczenia :smiley:

…TEMAT DO ZAMKNIĘCIA…