Problem po formacie. błąd nvlddmkm.sys (stery grafy)

witam. wczoraj zrobiłem u siebie format komputera. przed formatem wszystko działało jak należy, po formacie już nie… wszystko wygląda na to, że problem powodują sterowniki karty grafczinej. podczas wczytywania windowsa wyskakuje blue screen z błędem związanym z plikiem nvlddmkm.sys. prosze o pomoc.

OCZ 600W

Asus P5Q

4 gb ram

GTX 460

C2D 2,6GHz (3,2GHz OC)

PS: Jako ze karta została ostatnio wymieniana posiadam również poprzednią karte GT 440. po sprawdzeniu wychodzi na to że tamta karta po zainstalowaniu sterów ma ten sam problem. czy to jest wina najnowszych sterów czy problem z windowsem?

Wszystko wskazuje na to…

Sprawdź starsze, inną wersję.

Sprawdzałeś odinstalowanie sterowników od poprzedniej karty graficznej, wyłączenie poprzedniej karty graficznej w BIOS-ie i podłączenie nowej ?

Crash90 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

teraz komputer chodzi normalnie (bez zainstalowanych sterowników) na gtx 460. zaraz spróbuje zainstalować stery z płyty

Dodane 29.06.2013 (So) 15:28

i lipa, nadal to samo. niemam juz siły na to…

Nie wystarczy Tobie bez zainstalowanych sterowników do starej karty graficznej jak komputer chodzi normalnie ?

Nie wystarczy najnowsza karta graficzna i odpowiednie sterowniki do niej, najnowsze lub starsze ?

dlaczego ma mi wystarczyc?? chodziło dobrze to czemu teraz jest źle??

bez sterowników chodzi max. na 1680 rozdziałce…

niechce łagodzic sytuacji tylko chcę ją rozwiązac…

Z której karty graficznej chcesz obecnie korzystać ?

Albo jedna albo druga z odpowiednimi sterownikami :wink:

no chce korzystac z gtx 460… na tamtej tylko patrzałem czy jest ten sam efekt…

Sprawdź różne wersje sterowników i metodą prób i błędów dojdziesz do tego, który sterownik działa najlepiej.

no ok poszperam troche z tymi sterownikami, tylko powiedzcie mi dlaczego przed formatem wszystko było ok? a nagle sie zrypało…