Problem po reinstalacji systemu

Witam mam problem po reinstalacji windowsa bez formata ,nie chcąc stracić danych nie formatowałem, ból jest w tym że plików niema bądź ich nie widzę a dysk pokazuje z 29 giga, 1,61 giga wolnego przy czym moich plików zapisane jest 17 giga, moje pytanie to co zajmuje resztę dysku i czy idzie odzyskać jakoś te dane sprzed reinstalacji

Nie napisałeś jaki masz system i gdzie zapisane były pliki.

Może na dysku jest folder z starym profilem użytkownika i tam są zaginione pliki.

W opcjach folderów ustaw pokazywanie plików ukrytych i systemowych, a dopiero później szukaj tych plików.

Dla ułatwienia możesz użyć menedżer plików FreeCommander:

Narzędzia -> Ustawienia -> Widok -> Pokaż pliki ukryte i Pokaż pliki systemowe ->OK

SpaceSniffer pokazuje graficzną mapę dysku.

Na Vista i 7 należy kliknąć prawym na SpaceSniffer i wybrać Uruchom jako administrator.

Poszukaj na dysku C folderu o nazwie Windows Old.Tam powinno coś być.

Glary Utilities ma funkcję Analiza dysku-pokaże gdzie,co,jak-pliki audio,wideo,obrazki itd. na wybranym dysku.

dzięki za odpowiedzi, Glary Utilities pokazuje 17 giga zajętego miejsca na dysku ,mam jeden folder stare konto użytkownika lecz jest brak dostępu nawet przez administratora .ukrytych tez niema sprawdzałem ale miejsce na dysku jest zapełnione

Dodane 27.01.2012 (Pt) 20:06

OK panowie udało się musiałem skorzystać z zabezpieczeń foldera i przejąć go na administratora.