Problem po reinstalce

witam

mam pewien problem

robilem dzis reinstalke visty i podczas instalacji zrobilem sobie 3 partycje c 30 gb d 160 gb i e 160gb no i wszystko byloby ok gdyby nie to ze tej partycji e nie widac…

podczas robienia partrycji przy jednej z nich bylo cos napisane ale nie pamietam co;/

czy da sie jakos zrobic zeby byla widoczna, i dzialala??

pozdrawiam

Wejdź do zarządzania dyskami i zobacz, czy partycja jest widoczna i ma przypisaną jakąś literę.

Do zarządzania dyskami dostaniesz się przez: menu start >> uruchom >> wpisz diskmgmt.msc

a moglbys mi napisac co dalej robic bo ja to robilem u mojej znajomej i bede u niej we wtorek dopiero wiec wtedy zobacze.

co robic jak znajde ten dysk i bedzie mial przypisana litere i co jak jego nie bedzie :stuck_out_tongue:

pozdro i dzieki z gory

Jak się dostać do zarządzania dyskami, podałem wcześniej, a tu Masz instrukcję przypisywania liter dyskom :arrow: Instrukcja.

Partycję możesz także odzyskać programem Testdisk

(ale użyj tego, jak wszystko zawiedzie).

Instrukcja do testdiska po polsku

Instrukcja do programu Testdisk po angielsku

Druga instrukcja do tego programu po angielsku

wielkie dzieki za pomoc :slight_smile:

mattix18 ,

Poczytaj - Konkretne tematy…Poczytaj -Konkretne tematy…ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif