Problem po reinstalowaniu systemu

witam. mialem problem z system, wiec zrobilem reinstalke. pod koniec reinstalki musialem stworzyc nowe konto uzytkownika. na wczesniejszym systemie mialem 4 profile, zostaly one oczywiscie mam wszystko w c, document and settings, ale nie wiem jak zalogowac sie na ktorys z profili. podczas wlaczania systemu mam tylko opcje zalogowania sie na nowo stworzony profil przy reinstalacji. mam nadzieje ze jakos zrozumiale to napisalem, prosze o pomoc!

Według mnie najlepiej jest zakładać wszystkie profile użytownika podczas instalacji systemu. Albo w Start --> Panel Sterowania --> Konta Użytkowników. Inaczej nie da się założyć działającego konta (Według mnie) Ale poczekaj na wypowiedzi innych.

to weź utwórz nowe profile o nazwach starych profili. A później weź zamień foldery z profilami na stare. Zrozumiałeś??

nie moge zamien folderow, bo zawsze wyskakuje ostrzezenie ze albo plik jest uzywany, albo systemowy… co dalej? :?

użyj trybu awaryjnego (F8). Nie możesz zamienić profilu, na którym jesteś zalogowany. Zaloguj się jako administrator i wtedy spróbuj zamienić pliki

start-> uruchom-> regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList

Następnie jeżeli są utorzone nazwy użytkowników daj im wartość 1, jeżeli ich tam nie ma to utwórz wartosc DWROD “nazwa_użytkownika” = 0 zmien lub ustaw na 1