Problem po zainstalowaniu kilku nowych czcionek

Witam, za pomocą programu Bitstream Font Navigator (dołączony do pakietu CorelDraw) doinstalowałem kilka czcionek rozpoczynających się w nazwie od PL… oraz czcionkę Keystroke i raptem się okazało że Corel nie widzi wielu czcionek które były do tej np Arial, przy otwieraniu plików pyta o to czym zastapic te czcionki, nawet w systemie czcionka sie zmieniła - przycisk START zrobił się jakiś cienki i inny, to samo z napisami w okienkach windows,a jak okienko ma zakładki to napisy w zakłądkach zamieniły się w puste prostokąciki, to samo z przyciskami typu Anuluj, OK, itp. Zacząłem dodawac brakujące czcionki ale ciągle jest cos nie tak, ciągle jakiejs czcionki nie widzi, na niektórych stronach int. np allegro napisy sa jakieś dziwne i mało czytelne (inna czcionka jak zawsze).

Co to sie mogło stać, robiłem tak nie pierwszy raz jak potrzebowałem jakiejś nowej czcionki i nigdy nie było problemów - czcionki z Corela i te co znalazł na dysku a nie były instalowane, nie pobierałem ich z netu. Nazwy czcionek na 100% były inne niż już zainstalowanych, więc nie było tak że zainstalowana czcionka zastąpiła inną. Co zrobić aby wrócić do tych czcionek co były przed dodaniem nowych. Czy przywrócenie systemu przywróci też czcionki do poprzedniego stanu? mam wątpliwości…więc póki nie mam pewności nie chce tego robić. Poradźcie co w takiej sytuacji najlepiej zrobić