Problem po zainstalowaniu systemu xp

Zakupilam laptop ACER 5720Z z systemem vista,ale ze neostrada nie chciala sie instalowac

dalam znajomemu zeby go przeinstalowal na xp,po tym wyskakuje ciagle o podanie hasla do dysku twardego,wogole go nie widzi wiec niewiem co teraz,w sklepie twierdza ze ktos zalozyl haslo i dlatego sie tak dzieje,ale juz troche przesledzilam ten problem i duzo czytam ze to sie zdarza jesli serwis sie tak zabezpiecza przed zmiana systemu,strasza mnie oplata 250zl,a to nowy laptop ,prosze o jakies rady,dzieki z gory.

który modem ??

jeśli chodzi o pozostałą część problemu to trochę nietypowy problem, hasło na dysk musi zostać założone z poziomu bios

to nie prawda, hasło na dysk służy temu by nie mogłoby on być podłączony do innego komputera. instalacja systemu nie ma tu nic wspólnego.

proponuję kupić drugi dysk twardy niż zapłacić serwisowi za wymianę dysku czy zdjęcie hasła z niego. a ten co masz sprzedać na allegro jako zahasłowany.

modem sagem 800,czy napewno problem zniknie po wymianie tego dysku,co z gwarancja?

modem sagem fast 800 bezproblemowo działa w Viście :

http://www.microsoft.com/poland/oem/oem … trada.aspx -> sterowniki

jeśli chodzi o dysk to jeśli na pewno pyta się post o hasło do niego to jego wymiana załatwi sprawę, możesz też skontaktować się z jakąś firmą która zdejmuje (resetuje) owe hasła.

jeśli chodzi o gwarancję to na pozostały sprzęt jej nie stracisz.

raczej dam go do serwisu,ale interesuje mnie dlaczego tak sie stalo jesli nawet bylo zapisane haslo,przypomina mi sie ze wpisywal tylko nazwe laptopa wiec dlaczego nie wchodzi te haslo,mam nauczke.aha a co z systemem czy serwis wgra go na nowo bo ja nie nagralam kopii,przepraszam za takie pytania ale nie znam sie na tym wszystkim.

zrobisz jak uważasz, nie otrzymałaś systemu w komplecie na płytce dvd lub na partycji recovery (jeśli na partycji recovery to może być kłopot jeśli usunęłaś tą partycję lub kolega usunął, wystarczy że w serwisie wyjmą z podobnego lapa dysk i zrobią jego kopię po zdjęciu hasła z dysku - za co wezmą 250zł :wink: ?? w zasadzie to zależy od serwisu w jednym zrobią ci to za darmo a w drugim zażądają pieniążków.

plytki nie dali kazali zrobic kopie po pierwszym uruchomieniu ,oby nic nie kazali placic,dzieki za pomoc milego wieczoru.

Proszę poprawić tytuł na konkretny oraz błędy w postach. Na forum używamy języka polskiego. Sugeruję przeczytać regulamin.