Problem po zmianie grafiki

Witam

Ostatnio byłem zmuszony zmienić,karte graficzną.Problem w tym że w tej chwili cały czas na ekranie występują iskrzenia,obraz jest niestabilny nawet po wejśćiu w dos litery pływają w boki i obraz lekko faluje z góry do dołu.Za wszelkie sugestje z góry dziękuje.

pozdrowienia

zasilacz. Miałem tak jak siadał mi zasilacz. Obraz falował i rozmazywał się

Jest problem w tym że jak go podepne w serwisie to jest wszystko ok

jak podepnie kompa pod inny monitor?

Dodam jeszcze że jak podłącze mojego kompa do innego monitora wszystko jest ok,natomiast gdy mój monitor podłącze z innym komputerem też nie ma problemu.

Jest taka możliwość aby monitor nie chciał współpracować z daną kartą graficzną??

A monitor to?

A nowa karta to?

Jak podłączona karta z monitorem przez D-Sub ,DVI.

Może problemem jest kabel sygnałowy monitora - uszkodzony.

Wcześniej karta graficzna była his radeon 9200,obecnie jest nvidia geforce fx5200 podłączenie przez vga do monitora AOC ft700.

A może zrób tak:

Wyjmij tą kartę,wyczyść dokładnie jej złącze stykowe i port AGP z kurzu,dobrze kartę osadź w porcie AGP i przykręć - karta ma być równo wsadzona w porcie AGP i dobrze przykręcona.

Podepnij Twój monitor,sprawdź kable i wtyczki,dobrze przykręć i zobacz.

Zrób czystkę po sterach ATI i GF w systemie - programowo wszystko w linku.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

restart kompa i uruchom kartę na sterze systemowym.

Wchodzisz do menadżera urządzeń i odinstaluj/usuń wszystko co karta grafiki i monitor - ma być pusto ,restart kompa i niech system zainstaluje ponownie na swoich sterownikach kartę i monitor i teraz zobacz czy jest ten problem.

Wgraj najnowsze stery do płyty głównej.

Sciągasz ten ster do XP do karty i tego zainstaluj.

Ster XP

Jak dalej problem zgraj dane i postaw świeży system:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

Jeśli dalej problem,to faktycznie karta ma problem z tym monitorem lub odwrotnie i coś trzeba zmienić.

Właśnie już wszystko to robiłem w innym przypadku nie pisałbym na temat tego problemu.Jeżeli wejde w sam bios też obraz miga,litery falują załozyłem nawet nowy filtr sieciowy myśląć że może wina leży po tej stronie nic niepomogło.Bardzo dziękuje za odzew.Jak z tym się uporam napisze co było.

edit1.

Okazało się że mój monitor nie współpracuje zgodnie z tą kartą,po wymianie na inną bez problemu.W serwisie stwierdzili że takiego przypadku jeszcze nie mieli.Prawdopodobnie monitor nie mógł się synchronizować z kartą, z tego wynikały zaburzenia.

pozdrawiam