Problem podczas ladowania

podczas ladowania pulpitu, na czarnym tle (takim jak po wlaczeniu kompa :smiley: ) pojawia mi sie dziwny napis

Nie mozna odnalesc pliku urzadzenia wymagajacego do uruchomienia systemu windows lub aplikacji windows


Rejestr systemu lub pilk SYSTEM.INI odwoluja sie do tego pliku urzadzenia, ktory juz nie istnieje


Jezeli plik zostal usuniety przez przypadek, sproboj odinstalowac powiazana aplikacje przy pomocy programu odinstaloujacego lub instalatora programu


Jezeli dalej chcesz uzywac aplikacji powiazanej z tym plikiem urzadzenia, sprobuj ponownie zainstalowac ta aplikacje aby uzupelnic brakujacy pilk




C:\PROGRA`1\SYMANTEC\SYMEVENT.386


Nacisnij klawisz aby kontynulowac

To co mi sie wyswietla :frowning: zauwazylem ze zaczelo to sie wyswietlac jak jakies nie potrzebne pliki w kompie usuwalem :frowning: Ws umie zadko uzywam ten kompoter ale przydalo by sie cos z tym zrobic, mam tam windows 98 i nie chce uzywac tego jakiegos programu :slight_smile: plytki do tego windowsa tez nie mam :frowning: jak sie z tym uporac??? i jeszcze drugi problem co ujawwnia sie po tym zaraz, identycznie na tym samym tle po pojawia sie napis, jest u mnie chyba od zawsze

lub katalog nie jest pusty

niewlasciwa sciezka

lub katalog nie jest pusty

mozecie pomoc???

Musisz chyba odinstalować i zainstalować ponownie Nortona.

hmm wlasnie to byly pliki od nortona, ale w sumie on mi wogule nie byl potrzebny i go usunolem:( i teraz nie mam tam go, wiec jak go odinstalowac???

a te drugie napisy??

Nortona usunąłeś ??

Norton ma to do siebie, że na tyle mocno integruje się z systemem, że po jego usunięci są takie właśnie efekty. Mozesz spróbowac poczyścić rejestr programem jv16 powertools dostępnym w vortalu.

nie mam polaczenia z netem na tamtym kompie :frowning: i nie sciagne tego programu :frowning: chyba ze jest taki maly ze na dyskietke go walne :slight_smile: nie mozna jakos inaczej tego zrobic :frowning:

Moze ten artukuł ci pomoże:

sory za glupie pytanie ale jak uruchomic ten edytor rejestru??? a ta druga opcja z moimi napisami to wiadomo cos o niej??

Jak uruchomić rejestr - edytor?

Start -> Uruchom -> regedit

Czyli występuje ona zaraz po wystąpieniu problemu z plikiem SYMEVENT.386 ??

Prawdopodobnie ustanie po wyeliminowaniu problemu pierwszego.

ale gdy tej pierwszej opcji nie bylo to ta druga byla tz ta druga opcja byla od zawsze a ta pierwsza z nortonem to po usunieciu nortona

kto pomoze

— Post 2 ----

usunolem to co trzeba bylo klawisz wcisnac ale pozniej wyskuje

lub katalog nie jest pusty

niewlasciwa sciezka

lub katalog nie jest pusty

jak to zwalczyc? ---- Post 3 ----- czyli nadal nikt mi nie pomoze :frowning:

lub katalog nie jest pusty 

niewlasciwa sciezka niekatalog

lub katalog nie jest pusty

to co wyskakuje podczas ladowania


Używaj funkcji zmień.