Problem podczas startu systemu (niebieski ekran i blędy)

Dzisiaj uruchamiam komputer… i zamiast obrazu Windows XP Zapraszamy jest czarny ekran i miga kursorek w lewym gornym rogu ;/ Zrestartowalem PCta i pojawil sie komunikat ze system zostal zrestartowany i czy chce uruchomic normalnie czy w trybie awaryjnym. uruchamiam w trybie normalnym i NIC znowu to samo. Tryb awaryjny działał. ;/ Zrobiłem format C. Po formacie system sie uruchomił normalnie, jednak gdy chciałem zainstalować coś z innej partycji, np.D to pojawialy sie bledy i nic sie nie instalowało. Sciągnałem GG na C i instalacja poszła! Jednak gdy zrestartowalem system problem sie powtorzył: znowu czarny ekran i nic się nie ładowało. :confused: W Biosie mam ustawienia standardowe. Mój sprzęt jest nowy, wcześniej takich prolemów nie było. Martwi mnie, czemu podczas Naprawy systemu z płytki instalacyjnej, pod koniec instalacji wyskakuje niebieski ekran i błąd:

1003511bz4.th.jpg

e_milek6 poczytaj :

http://support.microsoft.com/?kbid=839641&sd=RMVP

:wink:

ale ja nie mam CardBus ;/ a Windows jest oryginalny z SP2 :frowning: Sformatuję wszystkie partycje. Może problem się nie powtórzy. Czarny ekran i nieuruchamianie się systemu pojawia się z odpaleniem .exe jakiegokolwiek pliku instalacyjnego z innej partycji niż C. Zobaczymy…