Problem połączenia tableta z routerem ADSL

Witam, mam taki problem. Gdy chcę na tablecie “Goclever Tab R105BK” połączyć się z Routerem ADSL Tp-Link to się nie da. Lecz jednak jak np. rano gdy odpalam internet żeby zobaczyć gazetę, da się połączyć. Wie ktoś co zrobić? Jak zły dział to proszę o przeniesienie :slight_smile:

Co oznacza, że “się nie da” ? Jaki zwraca błąd, jak zachowuje się tablet, na Routerze TP-Linka świeci się dioda od Wi-Fi? Zobacz w konfiguracji routera, czy nie masz czasem ustawionej opcji dostępności sieci w jakiś godzinach. Dziwne, że rano możesz się połączyć, a wieczorem już nie. Spróbuj poszukać tej opcji w konfiguracji routera. Jak nie pomoże to będziemy dalej główkować.

Jak klikam połącz, to się pokazuje “Trwa Łączenie…” i nic. Na routerze są tylko takie diody: “Power” “ADSL” “Internet” “WLAN” i wszystkie się świecą. Jak coś, model routera to: “Tp-Link TD-W8901G ADSL2+”.

I tu jest inaczej, jeśli router jest dopiero co odpalony, to się da połączyć. Mam jeszcze komputer, laptop i telefony i na nich normalnie działa, w takim sensie, że mogę się na nich połączyć kiedy chcę. No nic, może aktualizacja?

Dodane 22.05.2013 (Śr) 12:46

Aktualizacja tylko zaktualizowała, i zrobiła ust. fabryczne.

Dodane 24.05.2013 (Pt) 16:29

@refresh