Problem połączenia z internetem - ograniczony dostęp

Kupiłem laptopa, chcę się połączyć z domowym internetem (przez router) bezprzewodowo oczywiście przez wbudowane wi-fi. Wi fi jest oczywiście włączone, router również. Na komputerze w tym czasie korzystam z internetu także wszystko cacy to wina laptopa. Jest zainstalowany Win7 (u brata na laptopie na 7 chodzi normalnie). Gdy kliknąłem po raz pierwszy aby się połączyć wyskoczyła informacja, aby podać hasło więc je wpisałem i nastąpiło łączenie… Po chwili ukazało się takie okienko:

klikam [zamknij]. Następnie gdy klikam aby zobaczyć sieci bezprzewodowe w zasięgu wyświetla się właśnie ta moja, a przy niej pisze Ograniczony dostęp

Czy ktoś poradzi coś na mój problem?

Andoy , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

nie rozumiem o co tu się czepiać? tytuł poddałem lekkiej korekcie jeżeli o to chodziło.

poszukaj sterownikow do karty sieciowej pod win7, sprawdz czy masz service packa zainstalowanego do win7

Ale skoro mi pokazuje dostępne sieci to znaczy że mam sterowniki dobre no nie? -,- a SP chyba niemam więc zaraz spr zainstalować i sprawdzę czy pomogło

zainstaluj service pack i sprawdz, potem najnowsze stery do sieciówki i napisz czy buja… bedziemy myslec :slight_smile:

chyba zainstaluję XP bo z tą 7 same problemy… pff… / nic nie dał SP

sterowniki ze stronki producenta od sieciowki sprobuj jeszcze. A co to za router?

router z Ery no nic więcej chyba nie wiem :smiley:

Dodane 13.10.2011 (Cz) 18:24

działa… okazało się że w podanym haśle był błąd i hasło powinno być inne-nie mój błąd. Pozdrówki / do zamknięcia