Problem prosze o pomoc chcem zainstalowac xp

witam serdecznie mam problem bo kupiłem właśnie toshibę a200-1my i chciał bym zainstalować xp a jest teraz zainstalowana vista.nie Jestem wogole w tej tematyce zorientowany wiem ze muszę sciagnac sterowniki do niego ale nie wiem gdzie ich szukac a co da lej tez nie wiem jak ktoś by mógł mi pomóc był bym wdzieczny. bo od czegos trzeba zaczac jak juz zalapie co mam robic to sobie poradze mama nadzieje wiec prosze po muszcie:)

przede wszystkim to wejdź sobie na stronę Toshiby i zarejestruj swojego laptopa, w tym momencie uzyskasz dostęp do całego centrum plików zwiazanego ze swoim produktem, gdzie m.in. bedą sterowniki do XP

a pozniej programem GParted wywal wszystkie istniejące partycje, następnie włóż płytę z XP, uruchom kompa i postępuj według wskazówek na ekranie podczas instalacji

wielkie dzieki za pomoc juz działam :)tylko mam jeszcze pytanie od noosnie sterowników czy wszystkie muse ściągać czy tylko jakies konkretne będą mi potrzebne jak tak to jakie będą mi potrzebne te sterowniki???

zainstaluj sobie najpierw system, a później zobaczysz do czego nie ma sterowników i dociągniesz ze strony toshiby to co potrzeba

Podstawowe sterowniki:

  1. Chipset

  2. VGA

  3. TouchPad

  4. LAN

  5. PCMCIA

  6. Audio

  7. Modem

W zależności od tego, do czego ma służyć notebook.

a dzieki to juz praktycznie wszystko jasne biore sie do roboty :slight_smile: