Problem przy instalacji Flash playera


(Maciejmad) #1

Witam!

Mam problem przy instalacji Flash Playera na IE 7. Dodam na wstępie, że takiej instalacji dokonywałem - dosłownie - setki razy przy instalowaniu systemu i NIGDY nie miałem z tym żadnych problmeów - zawsze odinstalowywałem (jeśli takowa istniała) starszą wersję FlashPlayera programem ściągniętym ze strony Adobe, instalowałem nową i tyle.

Wczoraj pojawił się dosyć dziwny problem: strona Adobe z flashem do zainstalowania jak i inne strony adobe nie chcą się w 100% ładować, nie łądują się lub wyglądają jakby były "uszkodzone" - dzieje mi się tak pierwszy raz a jak już wspominałem od 5-7 lat instalacja flasha była tak normalna i prosta jak mycie zębów. Proszę więc nie tylko o radę co zrobić jak i o sprawdzenie, czy podane niżej strony działają na Waszych komputerach bez zarzutu - bo jeśli tak, to będę wiedział, że problem tkwi u mnie (być może np. po zainstalowaniu jakiejś nowej aktualizacji do IE coś się "porąbało" )...

Strony, z którymi mam problem (problem= ja wiem, że nie mając flasha pewne obiekty mi się nie załądują, ale np. strona onetu chodzi bez flash'owych komponentów ok, natomiast strona adobe.com nie chodzi w ogóle, jej szczątki ładują się (!) po pięciu minutach ...)

A więc proszę o sprawdzenie stron:

http://www.adobe.com/pl/

http://www.adobe.com/products/flashplayer/

get.adobe.com/flashplayer/

i ewentualny sprawdzeniu, czy na Waszych maszynach możecie zainstalować flasha. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam serdecznie!


(Sebos99) #2

Spróbuj na innej przeglądarce np na Firefoxie, Operze, bo mi wszystkie strony działają. Z jej poziomu ściągnij flash playera i zainstaluj, pamiętając o wyłączeniu na czas instalacji przeglądarek. Jeśli posiadasz jakiś pakiet zabezpieczający, firewall, antywirusa- wyłącz go i wtedy spróbuj wejść na stronę http://get.adobe.com/flashplayer/.


(Chillout) #3

Przeczyść komputer Ccleanerem -opcja Cleaner i Rejestr. Następnie spróbuj ponownie zainstalować.


(XMan) #4

Sprawdziłem na swoim IE7 - zaktualizował się bez problemu.

Zrób tak jak inni radzą a jak nie pomoże to zainstaluj Shockwave Player :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 11.0.3.471

/ zawiera Flash Player /.

Zaktualizuj jak najszybciej IE :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... +Explorera


#5

maciejmad , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Maciejmad) #6

Mam nadzieję, że z tematem teraz wszystko OK :slight_smile:


(Maciejmad) #7

Dziękuję wszystkim za rady, ale - NIESTETY :frowning: - nic nie pomogło...Ta sytuacja jest dziwna o tyle, że dzieje się przy instalowaniu systemu od zera: nie instalowałem na tym kompie kompletnie nic- tylko system, office, avast i aktualizacje...No a po aktualizacjach uruchomiłem IE7, w googlach wpisałem "flash player" no i strona adobe z FlashPlayerem nie chce się załadować poprawnie ( w lewym dolnym rogu IE7 wykrzyknij na żółtym trójkącie na pasku stanu )...Sytuacja wygląda podobnie na FF3.0.4...tam strona najpierw nie chce się ładować w ogóle, po dwóch minutach wyrzuca jakieś strzępy.....Powoli zaczynam myśleć, że to nie wina komputera czy oprogramowania (bo z mojej strony nic się nie zmieniło, nic nie "cuduję" przy instalacji systemu, postępuję wręcz podręcznikowo)...może to jakiś wirus? Już serio nie wiem co to....Wczoraj po tym jak pierwszy raz miałem z tym problemy, wykonałem ponowną instalację systemu od zera w nadziei, że to był wypadek przy pracy - niestety sytuacja się powtórzyła...Nie mam pojęcia co to...Może mam jakiegoś wirusa? Ale Avast zaktualizowany nic nie wykrył... Co teraz robić? Jak znów przeinstaluję system, sytuacja się powtórzy i będę w punkcie wyjścia :slight_smile: Sprawdzałem nawet, czy to "wina" IE7, i przed instalacją IE7 mając jeszcze IE6 chciałem zainstalować Flash playera...efekt ten sam, te same problemy...korci mnie, żeby przejść się z komputerem do kogoś innego i sprawdzić, czy to wina łącza ( routera? sieci internetwej?).... Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?


(Sebos99) #8

Zacznijmy od tego, żeby w ogóle zainstalować flashplayera

Pobierz stąd http://www.instalki.pl/programy/downloa ... Player.php

lub stąd (wrzucone przed chwilą przeze mnie) http://odsiebie.com/pokaz/1151799---455a.html


(Maciejmad) #9

Wielkie dzięki za linki, już wcześniej próbowałem instalować flasha z tych plików, jednak strony, które się nie ładowały (lub ładowały się 5 minut) dalej się ładują 5 minut (bez znaczenia czy mówimy o IE czy FF)...No i właśnie dziwny szczegół: przy zmianie strony (tzn. jestem na onecie, klikam na aukcje.onet.pl) przeglądarka zawisa na 20-30 sekund! jakiekolwiek kliknięcie od razu skutkuje "brakiem odpowiedzi"....mój system ma chyba jakiś poważny kłopot, bo nigdy takiego problemu nie miałem...