Problem przy instalacji nero 6

(Anjaga1) #1

Witam. Własnie ściągnęłam od Was Nero 6 i chciałam zainstalować na swoim komputerze. Doszłam do momentu kiedy trzeba podać swoje dane a zwłaszcza jakiś numer serii. Dostępne są tylko funkcje: wstecz i anuluj. Dotąd nie miałam problemów z instalowaniem programów ale to mnie przerasta - jestem raczej typowym użytkownikiem. Dzięki za ewentualną pomoc i życzę udanego sylwestra gdzie by on nie był. jaga :slight_smile:

(Kosior6) #2

anjaga , podaj screena jak to wygląda. Prawdopodbnie ściągasz wersję testowa (innej nie ma) i juz raz miałaś ja instalowaną) i skończył się czas używania wersji testowej. No ale dopuuki nie dasz screena jak to wygląda to Ci nie pomoge. A puki co możesz używac innego darmowego softu do wypalani np. Burn4Free, DeepBurner lub CDBurnerXP Pro (polecam! !!

(Anjaga1) #3

kosior6 a możesz mi powiedzieć co to takiego o co mnie prosisz bo ja naprawdę zielona jestem w tych sprawach. Z komputerem dostałam wersję 5 ale ostatnio coś szwankowała i chciałam lepszyć no i mam kłopoty.

(Skwaro) #4

Wpisz te dane w odpowiednie pola, a numer serii powinnaś znaleźć na opakowaniu. Wtedy z tego co wiem powinna pojawić się opcja "dalej" bądź "instaluj".

(Dudas bad boy) #5

A może ty byś tak dokładniej czytał ze zrozumieniem? :stuck_out_tongue:

(Anjaga1) #6

jakie pudełko? skoro ściągnęłam 6 z internetu a 5 mam płyte w kopercie i nie ma żadnego numeru serii

(Elenka1984) #7

Może free_roscoe chodziło o sn z wersji 5, która jak mi się wydaje jest OEM a tam na samym początku instalacji widać numer seryjny

Mogłabyś spróbować wpisać ten sam serial number co miałaś w 5... pamiętam, że była możliwość uaktualnienia z 5 do 6, ale nie wiem jak jest teraz... (chyba, że coś mi się myli, ale pamiętam, że uaktualniałam w ten sposób)...

(Kosior6) #8

Heh nie ta bajka nie zadziała...

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=

Prosze tutaj masz jak zrobic screena z pulpitu za pomocą różnych aplikacji.

(Anjaga1) #9

no właśnie chciałam to zrobić instalator kazał odinstalować starą wersję i zainstalować nową no i utknęłam, a starą miałam już wgraną przez sprzedawcę w sklepie więc żadnego kodu do tej starej wersji nie posiadam.

(Elenka1984) #10

Szkoda... to by rozwiązało sprawę...

Wychodzi na to, że faktycznie skończył się termin testowania aplikacji :frowning:

(Kosior6) #11

No to odinstaluj stara wersję z apletu Dodaj lub usuń programy.

I wtedy instlka powinna pójść bez problemu. No ale masz starszą wersję to po co instalowac nowsza wersja 5 chyba spokojnie do większości typowych czynności związanych z nagrywaniem wystarczyła...

A jesli zainstaluj wersję to i tak tylko przez 30 dni bedziesz mogł a jej używac.

(Anjaga1) #12

no ale ja właśnie odinstalowałam starą wersję i utknęłam na tej ściągniętej stąd a o kodach do 5 to zielonego pojęcia nie mam bo komputer przyjechał ze sklepu tylko go włączyć i pracować.

(Elenka1984) #13

czyli nie masz żadnej płytki Nero 5??

jeżeli nie i tobie pokazuje to co pokazuje, no to wychodzi na to, że termin testowania wersji testowej Nero 6, którą pobrałaś już minął :frowning:

(Anjaga1) #14

dlatego instalowałam nowsza wersję bo w starej jak chciałam przegrać zdjecia na płytę to nagrywały się w formie 6 miniaturek na ekranie a nie jedno zdjecie na całym ekranie i w żaden sposób nie mogłam tego zmienić.

(Kosior6) #15

anjaga , wszystko wskazuje na to że termin testowania Ci się skońćzył, no nic musisz wybrać cos z darmowych odpowiedników...

Od Siebie polecam CDBurnerXP Pro...Znajdziesz go na Vortalu w dziale nagrywanie płyt CD/DVD.

(Anjaga1) #16

Jeszcze raz od początku: 3 lata temu kupiłam komputer, wszystkie programy były zainstalowane już na dysku a płytki dostałam do ręki, teraz z powodu tego co napisałam wyzej pokusiłam się o ściągnięcie wczoraj od was nero 6 i nie moge zainstalować bo chce odemnie jakiś numer seri o którym nie mam pojecia.

(Kosior6) #17

No bo bez numeru seryjnego nie zainstalujesz tego. Numer eri jest to taki klucz który pozwala na zainstalowanie aplikacji, a utrudnia zycie piratom .Teraz oprócz zakupu pełnej wersji NERO pozostaje Ci tylko jakiś darmowy odpowiednik o którym pisałem w przedostatnim moim poście...

(Elenka1984) #18

Niestety kosior6 ma rację... nie zainstalujesz tego... :frowning:

(Anjaga1) #19

czyli jak będe chciała zainstalować znowu 5 to nie da rady bez tego kodu? to ja się pytam po co sprzedawca dał mi program którego nie mogę ponownie wgrać na dysk bo nie ma kodów. Równie dobrze mógł nie dawać mi tej płyty z nero 5.lTak czy inaczej wielkie dzięki. :smiley:

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 23:39

mam nero exspress 5.5.9.9 i na tej samej InCD 3.39.0 i pisze na tej płycie jeszcze coś takiego: 2002-2005 by ahead software AG and its licensors. All rights reserved. OEM version - for sale with CD- recorder only. Not licensed for separate sale. ja na obcych językach się nie znam więc spisałam to co na płycie napisane.