Problem przy instalacji sterów do płyty głownej

Witam mam problem z instalacja nowej płyty głównej.

Wszystko dobrze podłączyłem, odpalam kompa wrzucam płytkę z sterownikami do napędu.

Wszystko gra, płytkę mi czyta. Później pojawia mi sie podczas instalowania sterowniku taki błąd:

Fatal error reading partition sector 1

Płyta: ASROCK 4CoreDual-SATA2 AGP/PCI-EX DDR/DDR2 QUADCOR

Na czym może polegać ten błąd ?

Wygląda że jakieś błędy są na dysku.

zrób checkisk i dopiero potem instaluj sterowniki.

Start -> Uruchom -> chkdsk c: /f /r

Fajnie by wszystko było, jakbym mógł odpalić Windowsa, musiałbym znów podpiąć stara płytę i wtedy to robić ? Bo na nowej płycie nie uruchomi mi sie Win.

To zrób to za pomocą płyty instalacyjnej Windows

Zabootuj z niej i Napraw System

Hmmm, po wybraniu partycji jak instalujesz OS’a wyskakuje błąd(?), to może usuń tą partycję utwórz jeszcze raz i ponownie zainstaluj, może to coś da może nie, ew. podepnij dysk do innego kompa i tam cześnij tego: chkdsk x: /f /r

Nie przy instalowaniu OS, tylko przy instalowaniu sterowników do płyty głównej.

Pierwsze piszesz, że windows’a odpalić nie możesz a teraz, że sterów ci nie instaluje oO Się zdecyduj.

Windows mi sie nie odpala, bo pojawia sie napis żebym włożył płytę i zainstalował sterowniki. A gdy wkładam płytę z sterownikami do płyty to pojawie się błąd: Fatal error reading partition sector 1

Włóż płytkę instalacyjną windowsa i odpal od nowa kompa. Wejdź do instalacji systemu i wybierz Napraw bieżąca… i zrób chkdsk c: /f /r

I wtedy daj znać czy coś się zmieniło

albo sformatuj dysk i wgraj wszystko na nowo,wtedy płyta zainstaluje sie razem z windowsem,windows zainstaluje swoje stery a jak sie juz windows zainstaluje to wgrasz swoje dolaczone do plyty gluwnej i bedzie ok