Problem przy kopiowaniu folderu do innego komputera

Witam, mam taki problem otóż utworzyłem grupę domową no i wszystko leciało dobrze aż przy wrzuceniu folderu do innego komputera, cały czas wyskakuje, “Odmowa dostępu to elementu docelowego”. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem już co zrobić. Grzebałem też w karcie zabezpieczenia. A i nie wiem czy w dobrej kategori założyłem temat.post-246867-0-62945900-1441452177_thumb.

Każdy z tej, listy ma Pełną kontrolę i dalej nie da się skopiować. Poradzisz coś ? :slight_smile:

Jeżeli jakiś proces używa tego pliku to mogą być problemy z jego kopiowaniem. W trybie awaryjnym można spróbować go skopiować - jak pójdzie odręczna kopia to znaczy, że w trybie zwykłym trzyma go jakiś proces.

 

Np. Unlocker. :slight_smile:

okej Dzięki wam, jutro to sprawdzę ;) 

I nic piszę że nic nie blokuje i dalej nie da się przenieść… Piszę że nie ma uprawnień… I co teraz ? ;) 

A na pewno masz te uprawnienia? Sprawdź zakładkę “udostępnianie” -> “Udostępniania zaawansowane” -> “Uprawnienia” - tam znajdziesz uprawnienia udziału.

Tak mam, je i dalej nie chce iść… 

Testowo udostępnij inny katalog. Nadaj odpowiednie uprawnienia w zakładce “udostępnianie”, a następnie w zakładce " Zabezpieczenia" i sprawdź czy będziesz miał dostęp. Zweryfikuj również czy firewall nie powoduje problemów (najprościej na chwilę go wyłączyć).

 Utworzyłem nowy folder nadałem prawa, no i go także nie da się skopiować ponieważ występuje ten sam problem. Wyłączyłem Firewalla ;)