Problem przy kopiowaniu utworow muzycznych

Witam.

Mam nastepujacy problem i nie moge sobie z nim poradzic.

Gdy chce skopiowac utwor muzyczny w formacie mp3 to wyskakuje mi komunikat taki:

Cannot copy ‘nazwa utwory’: Data error (cyclic redundancy check).

Jak probuje odtworzyc dany plik muzyczny to kamputer sie zawiesz na jakies 5 minut i niemoge nic zrobic…prosze bardzo o pomoc…

Pragne zaznaczyc ze posiadam oryginalnego windowsa i wszstkie aktualizacji oraz ze tydzien temu mialem robimy format calego dysku…

Z gory dzieki i sorki za bledy…pozdro

Masz zainstalowane wszystkie kodeki ?

cos tam zainstalowalem ale nie wiem czy wszystko…masz moze jakies propozycje ?

Co mają kodeki do kopiowania mp3?

O jakie kopiowanie konkretnie Ci chodzi?

Może po prostu płytka z której chcesz skopiować jest uszkodzona?

Dzieje się tak z każdą płytą, czy też tylko z tą konkretną ?

Jeśli tylko z tą, to wydaje mi się że jest ona po prostu uszkodzona i niemożliwe jest jej skopiowanie.

Pozdrawiam, Daniel.

to nie jest z plyty…ja to kopiuje z dysku…sytuacja dokladnie wyglada tak.

Włączam winampa aby posluchac muzyki…niektore piosenki po np 20sekundach chodzenia zacina sie i komputer zawiesza mi sie na jakies 5 minut. Nastepnie gdy sie odwiesza odpala ta sama piosenke w windows media player i jest tak samo…a gdy chce np ta sama piosenke skopiwac na mp3 albo na ina partycje to wyskakuje mi blad ktory opisalem wczesniej…tak samo dzieje sie gdy chce skonwerterowac piosenke na inny format… jest tez taka sytuacja ze sciagnolem piosenke wczoraj i chodzila idealnie a dzisiaj od rana wlasnie dzieje sie cos takiego:/…prosze o pilna pomoc bo wiem ze jest to najleprze forum jak ma ktos problem…