Problem przy próbie wejścia w dysk

A więc od początku.

Kiedyś miałem problem z plikami copy.exe Jednak po przeskanowaniu i usunięciu kilku wirusów i trojanów wszystko zaczęło normalnie działać ale tylko przez jakąś godzine. Zaznaczam że komp był w tym czasie odłączony od neta.

A teraz wyskakuje mi coś takiego przy próbie wejścia w dysk twardy. Niestety to samo już mi sie dzieje z pen drivem, komórką i dyskiem twardym zewnętrznym.

939d3567ff793286.jpg

Jedynym sposobem na wejście w dany dysk jest wpisanie w poleceniu na górze np c:\

I wtedy wchodzi bez problemu.

Skanowałem kompa i te dyski różnymi antivirami ale nic to nie daje. pokazuje ze nic nie znalazł i już a to cholerstwo się rozprzestrzenia na wszystko co podłącze do kompa.

Zaznacze jeszcze że to Windows XP widzi problem w tych dyskach. Na Viscie wszystko sie otwiera normalnie i bez problemów.

Pomóżcie, dajcie jakieś wskazówki. Niestety w kwestii walki z wirusami jestem totalnym laikiem.

Dziś przeskanowałem u kolegi Sophos AntiVir pen driva i mi wyskoczyły takie krzaczki:

3e7cd3a79b555b9c.jpg

Powiedzcie co mam zrobić, lub co sprawdzić to to zrobie.

Tylko że kiedyś ten plik copy.exe był widoczny na danym dysku a teraz go nie widać nawet, a mam zaznaczone żeby pokazywał ukryte itp.

Pobierz Combofix http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=86306&st=0&p=395642entry395642 przeskanuj system daj log na forum

:slight_smile: