Problem przy uruchamianiu komputera + log z HijackThis


(Shtchepan) #1

Witam, mam kolejny problem z moją wspaniałą maszyną.

Wczoraj po południu kiedy uruchamiałem komputer załadował się już do pulpitu, jednak nie było na nim żadnej ikony, pasku start, nic nie mogłem na nim zrobić. Po restarcie wszystko było w porządku.

Dzisiaj rano sytuacja się powtórzyła z tym, że dzisiaj resety już nie pomogły. Uruchomiłem komputer w trybie awaryjnym i zaznaczyłem by przy starcie systemy wykonał sprawdzanie dysku.

Sprawdzenie się odbyło -> komputer po nim się zrestartował i powrócił z powrotem przy ładowaniu do okna Scan Diska i się zawiesił. Po kolejnych resetach zawieszanie się następowało kiedy pozostawiłem by komp się normalnie załadował (zawsze zawieszał się przy oknie skanowania) lub kiedy brałem uruchomienie trybu awaryjnego (czarne okno z migającym kursorem w lewym górnym rogu).

Po paru godzinach kombinowania w końcu coś uruchomiłem, wykonałem jakieś skanowanie w DOSie (?), jakieś uruchomienia w trybie awaryjnym i Bóg wie co jeszcze - efekt taki był, że komp normalnie się załadował, a ja wykonałem skan HijackThis i daję wam loga.

Niczym innym nie skanowałem. Przejrzyjcie i napiszcie czy to jakaś awaria systemu, jakiś wirus?

Log: http://wklejto.pl/33303


(Leon$) #2

log czysty

jeśli możesz przeskanuj Dr.WEB CureIt! http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... It!+4.44.5

bardziej podejrzenie jest coś ze sprzętem

:slight_smile:


(Shtchepan) #3

Przeskanowałem i nic nie zostało wykryte. Problem jak był tak jest - sporadycznie zdarza mi się tak, że włącza mi się komp do pulpitu bez ikonek po 1-3 ponownych uruchomieniach jest wszystko w porządku.

Co możecie mi poradzić?