Problem przy uruchomieniu gry Counter-Strike Global Offensive

Jest na to spora szansa http://forum.gocs.pl/topic/1974-ile-wyciagniesz-fps/ (patrz konfiguracja 2 - grafa ta sama, proc słabszy)

Podałem dość tani, ale jednocześnie nadający się do gier konfig. Chyba że miałbyś jeszcze więcej floty do dyspozycji to tylko lepiej, wiadomo.

Ale nie ciągnie mnie do zmiany procka z wiadomych przyczyn (brak funduszy) ;p Mówiąc szczerzę nie chcę mi się rozkręcać obudowy :c Gdybyś był tak miły i znalazł mi sprzęt pod cs’a (podobny do tego co podałeś wcześniej za 700zł lub mniej najlepiej olx lub allegro) To byłbym wdzięczny ;3 Według mnie nie ma sensu inwestować w ten komputer skoro jest aż taki słaby i tyle rzeczy trzeba wymieniać ;c Z góry dzięki 

Oczywiście, gdybyś miał zmieniać to na nowy zestaw. Z tego możesz zachować dysk czy napęd ale poza tym niewiele więcej.

Szukaj czegoś z min. Core i3, 2GB RAM (pamięć łatwo i tanio rozbudować) i grafika nie słabsza niż GTS 250. Koniecznie bierz sprzęt z markowym zasilaczem.

Go Sobie całego zatrzymam jak już znajdę nowego i miałoby mi się coś w nim zepsuć lub informatyk powie że się nadaje. Dzięki ziomeczku za pomoc :wink: Nwm czy na tym forum można Ci dać jakiś + czy coś w tym stylu ;d Jakby było to napisz to Ci dam bo pomogłeś :wink: Pozdrawiam i Wesołych :slight_smile:

Możesz dać najlepsza odpowiedź i Lubię to.

Również Wesołych.