Problem przy uruchomieniu laptopa

Witam !

Przygarnołem się do was bo mam poważny problem, mam nadzieje ze mi pomożecie.

Otóż gdy uruchamiam swojego laptopa Benq r55

Nawet po formacie to jest wyskakuje do 100 okienek iexplorer otwieraja sie same, alt + f4 pomaga lub do konca uruchomienie ich i zamkniecie całej grupy ?

Co robić? Tylko z iexplorer ten problem…

Dodane 05.05.2011 (Cz) 15:57

Dodam, że wyskakuje także błąd o błędzie zainicjowania aplikacji.

Dodane 05.05.2011 (Cz) 16:00

IEXPLORER.EXE-błąd aplikacji

“Aplikacja nie została własciwie zainicjowana (0xc0000142). kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację”

czyli na bank masz wirusa

formatujesz C:\ ale klony pozostające na pozostałych partycjach infekuja nowy system

wklej logi

Witaj !

Formatowałem dysk C jak i D

nadal jest to samo, po zamknęciu całej grupy powiedzmy 36 IE jak sie otworza wszystko jest dobrze

Formatowałes - tylko jak?

C:\ zapewne podczas instalacji a D:\ pewnie już spod Windows’a więc klony pewnie pozostały

wybacz mój upór ale nie ma opcji aby na nowym CZYSTM systemie otwierało sie cokolwiek tak samo z siebie

TO jaki polecasz format?

Robiłem format dysku C za pomocą Biosa podczas instalacji, a D podczas założenia już w windows…

CO robić? Jakim programem może?

Jezeli nie masz nic cennego na dysku to polecan g-parted Sciągnij > nagraj na płyte > odpal tak jak instalator windows > sformatuj wszystkie partycje

  • możesz też przy pomocy tego programu usunąć stere i wydzielić nowe partycje o dowolnych rozmiarach

albo jak masz system do formatu to możesz zrobić też eksperymęt

ściągnij combofix i uruchom - zobaczymy co znajdzie

Bartix65 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

mareksolak , po co ten cały taniec.

Przecież wszystko to można zrobić podczas instalowania systemu.

ak6 , w celu edukacji?

ma czysty dysk z zasyfionym systemem - ma okazje potestować różne rozwiązania

wiem że nie każdego to ciągnie ale ja własnie uczyłem sie na własnej skurze